Obsługiwane kierunki przejazdów za granicę

Tanie podróżowanie po Europie

Wsiadając do naszych busów, dotrzesz do wielu europejskich miast w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze. Zawieziemy Cię do malowniczej Holandii i romantycznych Włoch. To, co nas wyróżnia, to tanie przejazdy, a właściwie najtańsze oferty wyselekcjonowane specjalnie dla Ciebie, biorąc pod uwagę kraj podróży i termin.

Z nami pojedziesz do:

Anglii Belgii Danii Francji Holandii Niemiec Norwegii Szwajcarii Włoch

Na naszej drodze liczne mniejsze i większe europejskie miasta, możliwość ingerencji w trasę, organizacji grupowych wyjazdów. Bez względu na to, czy wybierasz się za granicę do pracy, jedziesz w odwiedziny do rodziny, czy zamierzasz zwiedzać, odpoczywać i bawić się, u nas znajdziesz tanie przejazdy za granicę w jedną i drugą stronę. A wygodne miejsce w kameralnym busie zarezerwujesz nie ruszając się ze swojego fotela.

Naszą bazę tworzy kilkudziesięciu przewoźników, sprawdzonych, wprawionych w bojach na drogach całej Europy. I w tym przypadku ilość przekłada się na jakość. Bo znajdziesz transport w określonym dniu i odpowiadającej Ci godzinie. Dla naszych klientów zawsze znajdzie się miejsce, siedzące, wygodne i ciepłe w chłodne dni, a schłodzone w upały. Dlatego, jeśli nie chcesz marznąć albo pocić się przez całą drogę, marząc o wyjściu, zarezerwuj swój bilet w obie strony z nami.

Podróż door to door

Nasze busy do Anglii, Niemiec, Włoch i pozostałych krajów odbierają klientów ze wskazanych miejsc. Zawsze na czas, nie czekasz, nie denerwujesz się, nie tracisz pieniędzy na dojazdy. Trasy przejazdów ustalane są przez prawdziwych strategów, ludzi, którzy wiedzą, którędy jechać, by dogodzić wszystkim podróżnym. Przejazdy z Polski organizowane są w najdrobniejszych szczegółach, klienci zabierani spod wskazanych miejsc. A za granicą też nie zostaniesz porzucony na przystanku z tabliczką radź sobie sam, bo wysiądziesz w miejscu, które jest celem Twojej podróży. Czyż to nie przyjemna podróż? Nie musisz biegać z torbami, próbować się dogadać, tracić pół dnia na dojazd do celu. Ale to nie koniec przyjemności, bo na nie pozostanie jeszcze w portfelu. W naszej ofercie tylko tanie busy i tanie przejazdy za granicę. Bez względu na to gdzie jedziesz, czy są to Niemcy czy Holandia bądź inny kraj, zawsze wyszukujemy najtańszą ofertę.

Trasy przejazdów za granicę

Rezerwacja busa za granicę

Polska - Anglia

BusNow.pl oferuje atrakcyjne przejazdy z Polski do Angli, a także z powrotem. Kursy realizowane są busami prowadzonymi przez sprawdzonych kierowców. Każdy pasażer jest przez nich weryfikowany, dlatego gwarantujemy Ci komfort podróży i miłe towarzystwo.

Rezerwacja
Polska - Belgia

Skorzystaj z naszego przejazdu na trasie Polska – Belgia oraz Belgia – Polska. Nasi kierowcy jeżdżą m.in. do: Brukseli, Antwerpii, Gandawy czy Kortrijk. Swój przejazd możesz zarezerwować będąc w Polsce lub za granicą. Nasz innowacyjny system rezerwacji przejazdów dostępny jest przez całą dobę. Wejdź na BusNow.pl i dokonaj rezerwacji już dziś.

Rezerwacja
Polska - Holandia

Pracujesz w Holandii? To kierunek często obierany przez naszych przewoźników. Zarejestruj się w naszym systemie i dotrzyj do interesującego Cię miejsca z Polski od Holandii. Chcesz wrócić z Holandii do Polski? Z nami zrobisz to szybko i bezpiecznie. Oferujemy rezerwację przejazdów online poprzez innowacyjny system. Wszystko odbywa się zgodnie z prawem i maksymalnie szybko. Nie zwlekaj i zarezerwuj przejazd!

Rezerwacja
Polska - Francja

BusNow.pl skupia w jednym miejscu przewoźników obierających różne kierunki. Jednym z nich jest Francja. Jeśli chcesz się do niej udać w komfortowych warunkach, jednocześnie nie będąc kierowcą, skorzystaj z naszego serwisu. Oferujemy atrakcyjne przejazdy na trasie Polska – Francja i Francja – Polska. Nasi przewoźnicy są wykwalifikowani i sprawdzeni. To, czy załapiesz się na ostatnie miejsce w busie zależy wyłącznie od Ciebie.

Rezerwacja
Polska - Włochy

Rezerwacja przejazdów przez internet za pośrednictwem naszego systemu dotyczy także Włoch. Jeśli chcesz się dostać na Półwysep Apeniński, nie czekaj. Zarezerwuj przejazd za pośrednictwem naszego systemu i odbyj komfortową podróż do pracy. Pamiętaj, że nasi przewoźnicy kursują także z Włoch do Polski. Wystarczą trzy kliknięcia, abyś znalazł się na pokładzie jednego z ich samochodów. Działaj!

Rezerwacja

BusNow Placeholder
BusNow