AKTUALIZACJA COVID

Wyjazdy do Danii wstrzymane do odwołania.

Skąd jeździmy do Danii?

Realizujemy przewóz Polska Dania na różnych trasach. Obsługujemy wszystkie województwa: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodnio- pomorskie. Busy z Polski do Danii mają przystanki nie tylko w dużych miastach, ale też w mniejszych miasteczkach. Korzystając z naszego systemu rezerwacji szybko znajdziesz przewozy do Danii w swoim mieście, w dowolnym dniu. Nie musisz przesuwać terminu wyjazdu, czy przepłacać za bilet albo co gorsze biegać z autobusu do autobusu, by dotrzeć do celu. Nie kombinuj, postaw na nas, a zaoszczędzone pieniądze i czas wykorzystaj bardziej pożytecznie.

Busy do Danii- rezerwacja w 15 minut, najniższa cena

Już za chwilę bilet na wygodne miejsce w nowiusieńkim busie do państwa klocków Lego i najmniejszego spośród nordyckich, czyli Danii, może być w Twoich rękach. Busnow to najprostszy z możliwych systemów rezerwacji biletów w internecie. Do Twojej dyspozycji oddajemy ofertę ponad 50 przewoźników, świadczących usługi transportowe na terenie całej Europy, w tym busy Polska Dania i busy z Danii do Polski. I to nie wszystko, bo na Twoje życzenie dostarczymy również do Danii paczkę. Sama rezerwacja trwa krótką chwilę, z pewnością nie zdążysz wypić filiżanki kawy. To pierwszy powód, dla którego to nam opłaca się powierzyć swój wyjazd do Danii. Drugi powód to tani bilet, ale to z pewnością Cię nie przekonuje, bo kto w dobie wszechobecnych ‘niskich cen’ w to uwierzy? Ale mamy jeden mocny argument: wielość ofert! Nie ma szans na przepłacenie za bilet, zwłaszcza że nasz system zawsze wybiera najtańszą opcję w określonym terminie. Nie chce być inaczej, jesteśmy najtańsi! Jeśli szybkość i oszczędność Cię nie przekonują, to z pewnością klimatyzowany bus z WiFi, tv, DVD i wygodne siedzenie, przechylą szale. I to jeszcze nie wszystko w ramach oferty! Poznaj szczegóły i sprawdź nasze busy do Danii.

0 0 ocen
Ocena przejazdu

Przewozy Polska-Anglia

Przystanki w Danii

Kopenhaga, Aarchus, Aalborg, Frederiksberg, Odense, Randers to tylko kilka przykładowych miast, do których jeżdżą nasze busy do Danii. Swoim zasięgiem obejmujemy wszystkie regiony Danii: Jutlandia Środkowa, Północna, Dania Południowa, Region Stołeczny i Zelandia. Przykładowa trasa biegnie przez Frankfurt  nad Odrą, w kierunku Berlina, przez Hamburg i most Storebaelt- odległość Warszawa Kopenhaga w tej opcji to ok 1300 km, ale omijany jest prom. 

Wyjeżdżając do Danii zadbaj również o bilet powrotny, możesz go zarezerwować w dowolnym momencie, ale najwygodniej jeszcze przed wyjazdem. Busy z Danii do Polski kursują równie często co z Polski, również busy door to door.

Bezpieczne, nowe busy z doświadczoną załogą

Najszybszym środkiem transportu jest samolot, podróż do Kopenhagi zajmuje jedynie 1,5 godziny, ale jest to wygodna opcja, gdy punkt docelowy znajduje się niedaleko lotniska. Bus ma tą przewagę nad samolotem, że dojedziesz wszędzie w cenie biletu. Nasi przewoźnicy jeżdżą komfortowymi busami, wyposażonymi we wszelkie udogodnienia. Do Twojej dyspozycji nie tylko miejsce siedzące, które swoją drogą jest wyprofilowanym, wygodnym fotelem, ale również dostęp do internetu, telewizor, DVD z bogatą biblioteką filmów. Każdy bus wyposażony jest w działającą klimatyzację. Wszystkie pojazdy posiadają ważne badania techniczne, a mechanicy na bieżąco sprawdzają czy pod maską wszystko jest w porządku.  Bezpieczeństwo pasażerów jest naszym priorytetem. Dlatego zapraszamy na pokład wszystkich, którzy chcą mieć pewność, że w dniu wyjazdu nie rozpłaczą się na widok busa pamiętającego zeszłą epokę!

Do celu prowadzi doświadczony kierowca, który zawsze ma swojego zmiennika. Europejskie drogi nie stanowią dla nich tajemnic, bus jest drugim domem, a podróżujący gośćmi na pokładzie. Miła i uśmiechnięta obsługa zawsze jest do Twojej dyspozycji. Możesz usiąść wygodnie i delektować się widokami, muzyką bądź filmem. Jeśli poczujesz chęć zaczerpnięcia świeżego powietrza, w końcu busy do Dani nie jadą godzinę, możesz zapytać o postój. Nasi kierowcy to ludzie, którzy rozumieją potrzeby podróżujących jak nikt inny.

Busy Dania door to door

Wyobraź sobie, że wsiadasz do busa i wysiadasz w punkcie docelowym w Danii, piękny sen? Z pewnością, ale nie musisz śnić. U nas to standard. Bez stresu, bez przesiadek, bez angażowania innych, by odebrali Cię z dworca, bez przepłacania za taksówki i bez gorączkowego poszukiwania innych środków komunikacji. Busy Dania door to door to bardzo wygodne rozwiązanie. Kierowca odbiera Cię spod wskazanego adresu i zawozi do punktu docelowego w Danii. Ile zaoszczędzisz pieniędzy i czasu? Uwierz nam na słowo, że dużo, nie wspominając już o stresie i nerwach, jeśli nie znasz języka bądź gdy to Twoja pierwsza podróż do Danii. Tak samo wrócisz do Polski. Sprawdź busy z Dani do Polski door to door i przekonaj się jakie to proste. Podróżowanie z nami, zwiedzanie Europy jest na wyciągnięcie ręki. 

W ciągu 15 minut od wypełnienia krótkiego formularza, zarezerwujesz miejsce w busie i zapewnisz sobie spokojną podróż w wygodnych warunkach.

BusNow Placeholder
BusNow

Obsługiwane województwa

 • Z podlaskiego do Danii
 • Z świętokrzyskiego do Danii
 • Z lubelskiego do Danii
 • Z podkarpackiego do Danii
 • Z warmińsko-mazurskiego do Danii
 • Z mazowieckiego do Danii
 • Z śląskiego do Danii
 • Z dolnośląskiego do Danii
 • Z łódzkiego do Danii
 • Z wielkopolskiego do Danii
 • Z małopolskiego do Danii
 • Z kujawsko-pomorskiego do Danii
 • Z pomorskiego do Danii
 • Z lubuskiego do Danii
 • Z zachodniopomorskiego do Danii
 • Z opolskiego do Danii
0 0 ocen
Ocena przejazdu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments