Skąd jeździmy do Norwegii?

Skupiając kilkadziesiąt firm przewozowych w jednym miejscu, jesteśmy w stanie zaoferować przewóz osób Polska Norwegia z każdego miejsca w kraju. Swoim zasięgiem obejmujemy północ, południe, wschód i zachód oraz środkową część kraju. Nasze busy Polska Norwegia przejeżdżają przez małe i duże miasta. Zahaczamy o przystanki, przez które nie przejeżdżają międzynarodowe autobusy. Jeździmy przez miejscowości oddalone od lotnisk i stacji kolejowych. Dzięki nam nie musisz planować podróży, my zrobimy to za Ciebie. Dlatego, bez względu na to czy mieszkasz na Śląsku, Podkarpaciu, Mazowszu, Lubelszczyźnie, czy na Mazurach, korzystając z naszego systemu rezerwacji, otrzymasz gotowy plan podróży.

Busy do Norwegii – najtańsze bilety, najkrótsze trasy

Około 1600 kilometrów, przez Niemcy i Danię, dzieli Warszawę od Oslo. Drogę pokonasz różnymi środkami transportu, ale jednymi z najczęściej wybieranych są busy do Norwegii. Ekonomiczne, szybkie, wygodne dla osób w każdym wieku. I właśnie z myślą o podróżujących do Norwegii i innych krajów europejskich powstał nasz portal, Busnow. Skupiamy najlepszych przewoźników w Polsce. Łączymy ludzi, którzy oferują przewóz do Norwegii z zainteresowanymi podróżą. Ponad 50 firm w jednym miejscu, krótki formularz rezerwacyjny, miejsce w busie w ciągu 15 minut i konkurencyjne stawki za bilet. Oczekujesz czegoś więcej? Słusznie, bo podróż to coś więcej niż przejazd z punktu A do B. Wybierając nasze busy Norwegia Polska czy busy z Norwegi do Polski, otrzymujesz dostęp do WiFi, TV, DVD, klimatyzację, która zawsze jest sprawna i zaprawioną w długich podróżach załogę. A to wszystko w cenie biletu, dodatkowo nasi przewoźnicy postawią Ci obiad. I chyba nie masz już wątpliwości, że w tym co robimy, jesteśmy najlepsi.

Jeden formularz rezerwacyjny – wiele ofert

Zarezerwuj przejazd Teraz!

Przewozy Polska-Anglia

Gdzie kończymy trasę w Norwegii?

Swoim zasięgiem obejmujemy niemal całe terytorium Norwegii. Przykładowa trasa do Oslo biegnie przez Niemcy i Danię, a następnie promem do Norwegii. Inna możliwość to promem do Szwecji i następnie busem do Szwecji następnie do Norwegii. A orientacyjna trasa przejazdu przez Norwegię wygląda tak: Sarpsborg, Råde, w pobliżu Moss, przez Vestby i Oppegård, kończąc w Oslo. Nasze busy Polska Norwegia jeżdżą między innymi do: Bergen, Trondheim, Stavanger, Drammen, Fredrikstad, Tromsø, Kristiansand, Skien. Jeździmy do miejscowości, w których pracuje najwięcej Polaków i gdzie jest dużo ofert pracy dla rodaków, a także w najchętniej odwiedzane przez turystów miejsca. Z tym samych punktów kursują busy Norwegia Polska.

Usługa door to door busy do Norwegii

W naszej ofercie znajdziesz wygodne połączenia do Norwegii, z dowozem na miejsce, czyli busy Norwegia door to door. Z takiej samej usługi skorzystasz również wracając do kraju. Busy door to door są korzystnym i praktycznym rozwiązaniem. Ceny są na tyle konkurencyjne, że nie opłaca się ich pomijać. Ich zaletą jest odbiór klienta ze wskazanego przystanku, czyli nie musisz szukać transportu, by dojechać na autobus do większego miasta. W Norwegii wysiadasz we wskazanym punkcie, dzięki czemu nie biegasz nerwowo poszukując kolejnego transportu, nie ponosisz dodatkowych kosztów, nie tracisz czasu. W tym momencie, gdy inni gorączkowo próbują się dostać do miejsca docelowego, korzystając z innych środków transportu, Ty wygodnie siedzisz, podziwiając dziką Norwegię, a później chłonąc wielkomiejski klimat. Busy door to door do  Norwegii są wygodniejszym rozwiązaniem niż własne auto, bo zamiast prowadzić kilkanaście godzin, odpoczywasz, są szybsze niż autobusy międzynarodowe i bardziej komfortowe niż samoloty – masz WiFi, TV i DVD, nie marzniesz i nie jest Ci za gorąco.

Nasza flota

Naszą flotę stanowią busy, które jeszcze całkiem niedawno były na taśmie produkcyjnej. Zabytkom dziękujemy, bo ich miejsce jest w garażach pasjonatów historią. Pojazdy terminowo przechodzą wszystkie niezbędne badania, nie musisz drżeć w podróży, czy bus dojedzie na miejsce. Mechanicy regularnie zaglądają pod maskę, dlatego przykre historie pod tytułem ‘stanął i nie odpala’ nam się nie zdarzają. Busy wyposażone są w różne udogodnienia, dzięki którym podróż mija w przyjemnej atmosferze. Swoim gościom serwujemy przyjemne chwile i ciepły posiłek, który wliczony jest w cenę biletu. Busy do Norwegii są małe, ale komfortowe, świetne dla grup zorganizowanych, rodzin z dziećmi, osób starszych, które chcą dojechać bezpośrednio do punktu docelowego, osób młodych. Mają dużą część bagażową dzięki której również przewozimy paczki do Norwegii. Wygodne dla tych, którzy jadą do pracy i chcą zabrać ze sobą większy bagaż, jak i dla tych, którzy chcą zobaczyć kawałek Norwegii tylko z plecakiem. 

Przewóz osób Polska Norwegia obsługiwany jest przez doświadczonych kierowców. Ludzi, którzy uwielbiają jeździć, rozmawiać z ludźmi, potrafią podejmować szybkie, trafne decyzje i rozwiązać każdy problem. A kierowca doskonale wie kiedy przesiąść się na siedzenie obok, ustępując fotel zmiennikowi, bo bezpieczeństwo dla wszystkich naszych przewoźników jest priorytetem! 

Jak zarezerwować bilet?

Przewozy do Norwegii realizowane są przez wiele firm. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz, w którym podasz informacje dotyczące podróży oraz przedstawisz się nam, pozostawiając kontakt, a w kwadrans otrzymasz oferty na busy do Norwegii. Telefon jest nam potrzebny tylko w celu ustalenia szczegółów podróży. 

Z pewnością masz ważniejsze rzeczy do zrobienia przed wyjazdem niż wielogodzinne planowanie podróży, my załatwimy to za Ciebie.

BusNow Placeholder
BusNow

Obsługiwane województwa

 • Z podlaskiego do Norwegii
 • Z świętokrzyskiego do Norwegii
 • Z lubelskiego do Norwegii
 • Z podkarpackiego do Norwegii
 • Z warmińsko-mazurskiego do Norwegii
 • Z mazowieckiego do Norwegii
 • Z śląskiego do Norwegii
 • Z dolnośląskiego do Norwegii
 • Z łódzkiego do Norwegii
 • Z wielkopolskiego do Norwegii
 • Z małopolskiego do Norwegii
 • Z kujawsko-pomorskiego do Norwegii
 • Z pomorskiego do Norwegii
 • Z lubuskiego do Norwegii
 • Z zachodniopomorskiego do Norwegii
 • Z opolskiego do Norwegii
0 0 ocen
Ocena przejazdu
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Matylda
Matylda
1 rok temu
Ocena przejazdu :
     

Przemili kierowcy, dotarłam pod dom. Cena przystępna jak na obecne czasy koronaświrusa

Katarzyna
Katarzyna
1 rok temu
Ocena przejazdu :
     

Profesjonalna obsługa, mili kierowcy. Można poczuć się bezpiecznie. Jechałam 2 razy i zawsze na czas