Bus Polska Włochy

Przewóz osób Polska Włochy – przystanek w każdym polskim mieście

Pytasz skąd jeździmy? I ze Śląska, i z Małopolski, i z Mazowsza, i z województw: dolnośląskiego, opolskiego, łódzkiego, pomorskiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i z pozostałych. Swoim zasięgiem obejmujemy duże miasta, miasteczka i wsie. Obszary pozbawione komunikacji bądź z jednym autobusem czy kilkoma na dzień, co utrudnia dotarcie do najbliższych, większych miast. Bez względu na to, czy mieszkasz w Warszawie, Katowicach, Szczecinie czy w mniejszym mieście bądź na wsi, nasza oferta jest dla Ciebie. By sprawdzić oferty, podaj swoje imię i nazwisko, a także miejsce wyjazdu i docelowe. Konieczny jest również numer telefonu, by przewoźnik mógł przekazać Ci szczegółowe informacje dotyczące podróży. 

Bez względu na to, gdzie mieszkasz w Polsce, możesz dzięki usłudze Busy Polska Włochy, w komfortowych warunkach i tanio dojechać do Włoch.

Włochy trasy – gdzie jeździmy?

Nie ograniczamy się do kilku większych miast i mniejszych, które znajdują się na ich trasie. Pasażerów dowozimy w dowolne miejsce we Włoszech. Przewozy osób Polska Włochy są tak organizowane by nie zamykać się na mniejsze miejscowości we Włoszech czy odleglejsze. To Ty decydujesz, gdzie jedziemy, a nasi przewoźnicy ustalają trasy, by optymalnie w najkrótszym czasie zawieźć Cię do celu.

Przykładowe trasy, które pokonują nasze busy do Włoch, przebiegają m.in. przez takie regiony jak: Abruzja, Toskania, Kalabria, Kampania, Marche, Piemont, Liguria, Sardynia, Umbria, Wenecja Euganejska, Molise, Lacjum. Zawieziemy Cię do Rzymu, Mediolanu, Neapolu, Turynu, Palermo, Bolonii, Florencji i wielu innych większych i mniejszych miast. Jeździmy w regiony turystyczne, oferując busy Polska Włochy z zawsze sprawną klimatyzacją, co ma duże znaczenie w okresie letnimi. Jeździmy również w regiony, gdzie najczęściej Polacy wyjeżdżają do pracy sezonowej. Oferujemy także atrakcyjne ceny biletów na busy z Włoch do Polski. Bilet powrotny możesz zarezerwować przed wyjazdem.

Busy do Włoch

Kraj pysznego jedzenia i niepowtarzalnych widoków jest na wyciągnięcie ręki. Jeśli szukasz informacji na temat przewóz osób Polska Włochy, to nie tylko je znalazłeś, ale za chwilę możesz być posiadaczem biletu. To pewnie Cię nie zaskoczyło, ale To, że Twój bilet będzie najatrakcyjniejszą ofertą na rynku być może już tak? A tak może się zdarzyć, gdy wypełnisz formularz rejestracyjny, który jest darmowy! Współpracujemy z ponad 50 najlepszymi przewoźnikami w kraju. Naszą flotę zasilają najnowocześniejsze busy, jeszcze posiadające charakterystyczny zapach nowości. Skupiamy przewoźników, którzy potrafią połączyć jakość z ceną. Busy do Włoch i innych europejskich krajów są klimatyzowane, bogato wyposażone, z odpowiednio wyprofilowanymi siedzeniami, co gwarantuje, że nie wyjdziesz z busa ‘połamany’ po kilkunastu godzinach podróży! Nie odczuje tego również Twój portfel. Zasiądź wygodnie i poznaj szczegóły oferty busy Włochy door to door i z powrotem- jeśli to tylko wyjazd na krótki czas. Bilet powrotny możesz zarezerwować w dowolnym czasie.

0 0 ocen
Ocena przejazdu

Przewozy Polska-Anglia

Busy door to door do Włoch nie mają sobie równych

Wyobraź sobie podróż, która nie wymaga od Ciebie noszenia ciężkich walizek, biegania za autobusami bądź innymi środkami transportu, kombinowania jak dogadać się w obcym języku, angażowania innych ludzi do podwózki. Czy można być samodzielnym bez własnego auta? Można i to jest bardzo proste! Nasi przewoźnicy zabiorą Cię z dowolnego wskazanego adresu w Polsce i zawiozą wprost pod podany adres we Włoszech. Myślisz, że na usługę door to door Cię nie stać? Sprawdź ceny, a zdziwisz się, jakie są niskie. Jeździmy ekonomicznymi, kameralnymi busami do Włoch i innych europejskich miast, płacisz tylko za faktycznie przejechane kilometry. A nasi ludzie od zadań specjalnych tak ustalają każdą trasę, by kilometrów było jak najmniej. Z opcji door to door skorzystasz jadąc do Włoch i wracając. Uwierz nam na słowo, podróż nie może być już przyjemniejsza. 

Najkrótsze trasy, doświadczeni kierowcy, obiad w cenie

U nas busy nie tylko ładnie prezentują się na głównej stronie. Kameralne, przytulne, chłodne w upalne i rozgrzane w zimne dni pokonują dziennie setki kilometrów. Klimatyzacja nie zawodzi, bo układ sprawdzany jest regularnie, jak i sam bus. A na wyposażeniu? Masz do dyspozycji WiFi. Możesz pracować online, słuchać muzyki, czytać wiadomości, e-booki, robić to co lubisz. Busy są wyposażone również w tv, dvd, rozkładane fotele, a nasi kierowcy są do Twojej dyspozycji przez całą podróż. Potrzebujesz odetchnąć, chcesz rozprostować kości, zasygnalizuj, a oni spełnią życzenie. Poczuj się jak we własnym aucie, ale zamiast prowadzić, możesz się relaksować. Zadbamy również o Twoje kubki smakowe, serwując obiad, wliczony w cenę biletu. 

A jeśli masz jeszcze jakieś życzenia, poinformuj nas o nich. Zmieniamy się cały czas, by podróż z nami zawsze była pozytywnym wspomnieniem.

BusNow Placeholder
BusNow

Obsługiwane województwa

 • Z podlaskiego do Włoch
 • Z świętokrzyskiego do Włoch
 • Z lubelskiego do Włoch
 • Z podkarpackiego do Włoch
 • Z warmińsko-mazurskiego do Włoch
 • Z mazowieckiego do Włoch
 • Ze śląskiego do Włoch
 • Z dolnośląskiego do Włoch
 • Z łódzkiego do Włoch
 • Z wielkopolskiego do Włoch
 • Z małopolskiego do Włoch
 • Z kujawsko-pomorskiego do Włoch
 • Z pomorskiego do Włoch
 • Z lubuskiego do Włoch
 • Z zachodniopomorskiego do Włoch
 • Z opolskiego do Włoch
0 0 ocen
Ocena przejazdu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments