Skąd jeździmy? Przewóz osób Polska Szwecja?

Realizujemy usługi door to door do Szwecji oraz innych europejskich krajów ze wszystkich województw. Dzięki temu, że skupiamy przewoźników z całej Polski, jesteśmy w stanie znaleźć bus do Szwecji dla mieszkańca malutkiej wioski w Beskidach jak i Warszawy, mieszkańców wschodu i zachodu, a także północy kraju. Choć ci ostatni mieszkańcy mają bliżej promem, nie każdy lubi jak buja pod nim i kołysze. Choroba morska nie wybiera, a po co psuć sobie pobyt, czy żyć w stresie na kilka dni przed wyjazdem? Busy do Szwecji to świetna alternatywa, a dzięki usłudze door to door dotrzesz w dowolne miejsce. 

Aby sprawdzić ofertę, wystarczy wypełnić internetowy formularz. Numer telefonu konieczny jest do kontaktu dla przewoźnika. Usługa door to door ma to do siebie, że przewoźnik dostosowuje się do klientów, a nie na odwrót. Trasa ustalana jest pod podróżnych, dzięki temu możesz wsiąść w dowolnym miejscu, bo bus dojeżdża wszędzie, gdzie jest asfalt.

Busy Polska Szwecja

Droga lądowa, powietrzna czy wodna- to pytanie zadaje sobie większość planujących wyjazd do Szwecji. Każda z tych opcji ma swoje zalety, ale tylko bus door to door do Szwecji łączy wygodę jaką daje prywatne auto, komfort samolotu, dostępność autobusu. Transport drogą lądową ma jeszcze jedną dużą zaletę, widoki za oknem są niezwykłe. A most łączący Danię ze Szwecją robi wrażenie. Doznania są tym przyjemniejsze, im niższa jest cena za bilet. U nas znajdziesz najtańsze bilety na bus do Szwecji i bus Szwecja Polska. Przy tym nie musisz się bardzo natrudzić, bo wypełnienie formularza trwa dosłownie krótką chwilę. Pewnie zastanawiasz się, dlaczego nasze usługi są najtańsze? Odpowiedź jest banalnie prosta, skupiamy największą liczbę przewoźników w Polsce, dopasowując ofertę do klienta, bierzemy pod uwagę termin oraz punkt wyjazdu i docelowy. W przypadku kilku opcji przejazdu, system zawsze wskazuje najtańszą. Nie tracisz nie tylko czasu, ale i pieniędzy na telefony, by poznać ofertę różnych przewoźników. Sprawdź jakie to proste i szybkie.

Jeden formularz rezerwacyjny – wiele ofert

Zarezerwuj przejazd Teraz!

Przewozy Polska-Anglia

Dokąd jeździmy w Szwecji?

Tak naprawdę kierunek wyznaczają klienci. W naszym obszarze cała Szwecja. Jeździmy w regiony zamieszkiwane przez największą liczbę Polaków w Szwecji, czyli Stockholm län,  Västra Götalands län, Skåne län. A w nich do największych miast, jak Sztokholm, Göteborg czy Malmö. Ale nasi rodacy mieszkają nie tylko w dużych miastach, dlatego w ramach naszych usług również przewóz osób Polska Szwecja do dalszych i mniejszych zakątków. Na naszej trasie są również takie miejscowości jak: Karlskrona, Halmstad, Uppsala, Sweg, Sundsvall, Kiruna. 

Dla nas niemożliwe nie istnieje, dlatego, jeśli wybierasz się do Szwecji w mało uczęszczany region, zarezerwuj miejsce w busie u nas. Otrzymasz bilet w najniższej możliwej cenie. 

Nowoczesne, komfortowe busy

Wszystko czego oczekujesz od środka transportu to wygodne miejsce i przy tym dobra cena? Oferujemy znacznie więcej, a bilet kosztuje tyle samo. Bus do Szwecji to nowoczesny, komfortowy i szybki środek transportu. Odpowiednio dużo miejsca na nogi, wygodne, wyprofilowane fotele i duży bagażnik przygotowany na wielkie walizki. Rezerwując bilet za naszym pośrednictwem, nie dostaniesz zawału na widok rozpadającego się autobusu! Naszą flotę stanowią busy, które dopiero co zjechały z taśmy produkcyjnej, przyjemna podróż gwarantowana. Klimatyzacja działa o każdej porze roku, tak samo jak WiFi. A poza tym TV i DVD z bogatą biblioteką filmów.

Wszystkie busy są na bieżąco sprawdzane. Całość dopełnia zgrana załoga, czyli kierowcy, dla których zawód jest pasją od lat. Europejskie szlaki są im bliższe niż drogi w rodzinnym mieście. Zawsze na czas i z pozytywnym nastawieniem.

Door to door do Szwecji

Usługa door to door to najwygodniejszy sposób podróżowania. Jedziesz z punktu A do B, możesz wyjechać spod własnego domu i wysiąść przed drzwiami w punkcie docelowym. Podobnie wygląda przewóz Szwecja Polska. Z resztą bilet powrotny możesz zarezerwować przed wyjazdem. Dlaczego door to door jest najwygodniejsze? Nie biegasz nigdzie z torbami, nie przesiadasz się, a więc oszczędzasz kręgosłup. Nie tracisz czasu. Nie wydajesz pieniędzy, by dojechać na lotnisko bądź PKS. Nie przepłacasz za taksówki za granicą, aby znaleźć się w punkcie docelowym. Nie męczysz się, prowadząc kilkanaście godzin. Zalet jest bardzo dużo, ale największą po prostu wygodna podróż do Szwecji, bez stresu i dodatkowych kosztów. 

Cena za bilet na bus do Szwecji i z powrotem Szwecja Polska pozytywnie Cię zaskoczy. Gdy już raz zasmakujesz podróży w naszym wydaniu, z pewnością wrócisz po kolejny bilet. Dlatego nie czekaj, sprawdź naszą ofertę. 

BusNow Placeholder
BusNow

Obsługiwane województwa

 • Z podlaskiego do Szwecji
 • Z świętokrzyskiego do Szwecji
 • Z lubelskiego do Szwecji
 • Z podkarpackiego do Szwecji
 • Z warmińsko-mazurskiego do Szwecji
 • Z mazowieckiego do Szwecji
 • Z śląskiego do Szwecji
 • Z dolnośląskiego do Szwecji
 • Z łódzkiego do Szwecji
 • Z wielkopolskiego do Szwecji
 • Z małopolskiego do Szwecji
 • Z kujawsko-pomorskiego do Szwecji
 • Z pomorskiego do Szwecji
 • Z lubuskiego do Szwecji
 • Z zachodniopomorskiego do Szwecji
 • Z opolskiego do Szwecji