System Rezerwacji » Przewozy Anglia » Busy Dolnośląskie

Nasi zaufani przewoźnicy jeżdżą do Anglii z województwa dolnośląskiego. Busy z dolnośląskiego do Anglii jeżdżą 7 dni w tygodniu, więc zawsze dotrzesz w konkretny dzień. Jeśli zamierzasz jechać w odwiedziny do rodziny lub do pracy do Anglii, skorzystaj z naszego innowacyjnego systemu rezerwacji przejazdu! Gwarantujemy szybkość i bezpieczeństwo przejazdu busem z dolnośląskiego do Anglii.

Cena przewozu z dolnośląskiego do Anglii

Osoby

Busy do Anglii zabierają klientów w systemie door to door czyli spod Twojego domu w dolnośląskim wprost pod drzwi w Anglii. Cena uzależniona jest od miasta docelowego w Anglii, a zaczynają się już od 350 zł!

Paczki

Oferujemy przewóz paczek z dolnośląskiego do Anglii. Cena przewozu paczki do Wielkiej Brytanii zależna będzie od jej wielkości oraz masy. Nie ma jednak takiej paczki, której nie zmieścimy do naszego busa! Więcej informacji na temat cen znajdziesz w cenniku przewozu paczek do Anglii.

Inne

Może chcesz wysłać swojego pupila do rodziny w Anglii? A może zechcesz przewieźć nowo zakupiony motocykl w Anglii do dolnośląskiego? Nie ma problemu, przewozimy zwierzęta a także nietypowe przesyłki.

Przewoźnicy z regionu dolnośląskiego

Województwo Dolnośląskie

Województwo dolnośląskie położone jest na południowym zachodzie Polski. Jest jednym z najbardziej zasobnych w surowce mineralne regionem Polski.

Największym miastem jest Wrocław. Znajduje się w nim Hala Stulecia, która została wpisana na listę UNESCO a także Panorama Racławicka czy Ogród Japoński. W województwie dolnośląskim znajduje się również najwięcej w całej Polsce uzdrowisk.

Transport stoi na bardzo wysokim poziomie. Głównym jest transport drogowy ale także bardzo dużą rolę odgrywają Koleje Dolnośląskie. Jako ciekawostkę, możemy przytoczyć fakt, że w 2017 roku statystyczny mieszkaniec województwa dolnośląskiego jechał pociągiem 8,6 raza.

Miasta na prawach powiatu

  • Wrocław
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra