System Rezerwacji » Przewozy Anglia » Busy Lubelskie

Po pasażerów docieramy w każdy zakątek województwa lubelskiego. Bus z lubelskiego do Anglii jeździ 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz jechać z województwa lubelskiego do Anglii, kliknij w przycisk “Zarezerwuj przejazd teraz”, wypełnij odpowiednie pola i czekaj na kontakt ze strony przewoźnika. Gwarantujemy Ci, że oferta przejazdu którą dostaniesz będzie najlepsza, dzięki temu że współpracujemy z dziesiątkami przewoźników z województwa lubelskiego.

Cena przewozu do Anglii z lubelskiego

Osoby

Busy do Anglii podjadą po klienta pod same drzwi, ponieważ działamy w w systemie Door to Door czyli prosto spod Twojego domu w województwie lubelskim. Ceny zaczynają się nawet od 400 zł!

Paczki

Przewieziemy również Twoją paczkę  z Lubelskiego do każdego zakątka Anglii. Ceny transportu paczki uzależnione są od gabarytu ładunku oraz jego masy. Szczegółową wycenę otrzymasz po wypełnieniu formularza rezerwacyjnego.

Inne

Chcesz wysłać psa z województwa lubelskiego do Anglii? A może chcesz przetransportować swój ukochany rower szosowy? Przewieziemy każdą nietypową rzecz, ponieważ jesteśmy w posiadaniu busów transportowych, do których zmieści się każda przesyłka.

Przewoźnicy z regionu lubelskiego

Województwo Lubelskie

Województwo lubelskie położone jest na wschodnich krańcach Polski i granicy z ich dwoma sąsiadami: Białorusią i Ukrainą oraz 4 innymi województwami na terenie kraju. Całkowita powierzchnia tego obszaru wynosi 25 122,46 km², co oznacza, że Lubelszczyzna jest trzecim co do wielkości województwem w Polsce.

Lubelszczyzna od średniowiecza stanowiła część Małopolski, aż do XV wieku wchodząc w skład ziemi sandomierskiej. Historyczna Lubelszczyzna obejmowała więc zachodnią część współczesnego województwa lubelskiego – rejon dzisiejszego Chełma wchodził w skład województwa ruskiego.

Port lotniczy Lublin zlokalizowany jest w Świdniku, około 10 km od centrum Lublina. Lotnisko zajmuje 250 ha, a pas startowy ma 2,5 km długości i jest ono skomunikowane szynobusem z Dworcem PKP Lublin. Około 12 km na południowy zachód od miasta leży lotnisko Lublin-Radawiec w Radawcu Dużym.

Miasta w lubelskim na prawach powiatu

  • Chełm
  • Lublin
  • Biała Podlaska
  • Zamość