System Rezerwacji » Przewozy Anglia » Busy Małopolskie

Obsługujemy przejazdy na trasie Województwo Małopolskie – Anglia. Jeździmy do Anglii 7 dni w tygodniu i zabieramy pasażerów z Krakowa i okolic. W każdym busie wygodne fotele, ładowarki do telefonów. Zarezerwuj busa z małopolski do Anglii już teraz!

Cena przewozu z Małopolskiego do Anglii

Osoby

Busy z Małopolski do Anglii jeżdżą codziennie i zabierają klientów w cenie 400 zł. Oferujemy system door to door, czyli przejazd z pod drzwi pod drzwi. Zabierzemy Cię z dowolnie wybranego adresu w województwie małopolskim i dojedziesz w Anglii pod drzwi wybranego adresu.

Paczki

Oferujemy także przewóz paczek z województwa małopolskiego do Anglii. Ceny za paczkę zaczynają się już od 10 zł. Szczegółową wycenę przewiezienia paczki otrzymasz telefonicznie po wypełnieniu formularza rezerwacyjnego.

Inne

A może masz psa, którego chciałbyś przewieźć z Anglii do małopolski lub w drugą stronę? Chętnie dostarczymy Twojego pupila pod wskazany adres! Wypełnij formularz już teraz. Przewozimy także paczki nietypowe – motocykle, meble itp.

Przewoźnicy z regionu

Województwo Małopolskie

Województwo Małopolskie położone jest na Wyżynie Małopolskiej i po części w Karpatach Zachodnich na terenach obwitych w tradycje i zwyczaje, bogate w unikatowe zabytki a także bardzo liczba osobliwości przyrody.

Małopolska zajmuje najwyższy stopień podium pod względem liczby obiektów które wpisane zostały na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Należy do nich m.in.: stare miasto w Krakowie, zamek Żupny w Wieliczce czy Auschwitz-Birkenau – niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny.

Region Małopolski ma najwięcej wód mineralnych i leczniczych w całej Polsce. Wodę pochodzącą z województwa małopolskiego można wykorzystywać na wiele sposobów: pić stosować do kąpieli leczniczych a także w postaci aerozolu używać do inhalowania dróg oddechowych.

Miasta na prawach powiatu

  • Kraków
  • Tarnów
  • Nowy Sącz
  • Oświęcim