System Rezerwacji » Przewozy Anglia » Busy Pomorskie

Wybierasz się z województwa pomorskiego do Anglii? Znajdziemy Ci najlepszą ofertę przejazdu na wyspy. Nasi zaufani przewoźnicy jeżdżą z Pomorza do Wielkiej Brytanii 7 dni w tygodniu, więc masz pewność, że dotrzesz na czas. Wypełnij krótki formularz dotyczący daty i miejsca wyjazdu a po chwili skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów przejazdu Anglii z województwa pomorskiego.

Cena przewozu do Anglii z pomorskiego

Osoby

Ceny przejazdu jednej dorosłej osoby z województwa pomorskiego do Anglii zaczynają się już od 400 zł. Cena ustalana jest najczęściej indywidualnie ze względu na dzień wyjazdu, miejsce przyjazdu i kilka innych zmiennych.

Paczki

Oferujemy także przewóz paczek do Anglii. Ceny transportu paczek zaczynają się już od 30 zł. Głównie cena zależna jest od gabarytu oraz wagi przesyłki. Wypełnij formularz rezerwacji przewozu paczki do Anglii już teraz i czekaj na nasz telefon.

Inne

Poza tradycyjnymi paczkami, przewieziemy także Twój rower czy motocykl z województwa pomorskiego do całej Anglii. A może chcesz wysłać psa lub kota do rodziny w Anglii? Nie ma problemu. Przewieziemy go w odpowiedni sposób, aby pupil czuł się bardzo dobrze podczas podróży.

Przewoźnicy z regionu pomorskiego

Województwo Pomorskie

Województwo pomorskie graniczy z Rosją i województwem zachodniopomorskim, wielkopolskim, warmińsko-mazurskim i kujawsko-pomorskim.
Najwyższym punktem Pomorza jest wierzchołek Wieżycy (329 m n.p.m.)

Na Pomorzu jest o ponad 60 tysięcy mniej mężczyzn od kobiet. W tym pięknym województwie znajdziemy ponad 2800 pomników przyrody, co czyni go jednym z województw z największą ilością takowych pomników.

W województwie pomorskim znajduje się słynny poligon “Drawsko”, który zajmuje trzecią część gminy Drawsko Pomorskie i ponad połowę gminy Kalisz Pomorski. Zajmuje on obszar o powierzchni 40 tys. ha, co czyni go największym i jednocześnie najnowocześniejszym ośrodkiem szkolenia wojsk lądowych w Polsce.

Miasta na prawach powiatu

  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Słupsk
  • Sopot