System Rezerwacji » Przewozy Anglia » Busy Pomorskie

Wybierasz się z województwa pomorskiego do Anglii? Znajdziemy Ci najlepszą ofertę przejazdu na wyspy. Nasi zaufani przewoźnicy jeżdżą z Pomorza do Wielkiej Brytanii 7 dni w tygodniu, więc masz pewność, że dotrzesz na czas. Wypełnij krótki formularz dotyczący daty i miejsca wyjazdu a po chwili skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów przejazdu Anglii z województwa pomorskiego.

Cena przewozu do Anglii z pomorskiego

Osoby

Ceny przejazdu jednej dorosłej osoby z województwa pomorskiego do Anglii zaczynają się już od 400 zł. Cena ustalana jest najczęściej indywidualnie ze względu na dzień wyjazdu, miejsce przyjazdu i kilka innych zmiennych.

Paczki

Oferujemy także przewóz paczek z Pomorza do Anglii. Ceny transportu paczek zaczynają się już od 30 zł. Głównie cena zależna jest od gabarytu oraz wagi przesyłki. Wypełnij formularz rezerwacji przewozu paczki do Anglii już teraz i czekaj na nasz telefon.

Inne

Poza tradycyjnymi paczkami, przewieziemy także Twój rower czy motocykl z województwa pomorskiego do całej Anglii. A może chcesz wysłać psa lub kota do rodziny w Anglii? Nie ma problemu. Przewieziemy go w odpowiedni sposób, aby pupil czuł się bardzo dobrze podczas podróży.

Przewoźnicy z regionu pomorskiego

Województwo Pomorskie

Województwo pomorskie graniczy z Rosją i województwem zachodniopomorskim, wielkopolskim, warmińsko-mazurskim i kujawsko-pomorskim.
Najwyższym punktem Pomorza jest wierzchołek Wieżycy (329 m n.p.m.)

Na Pomorzu jest o ponad 60 tysięcy mniej mężczyzn od kobiet. W tym pięknym województwie znajdziemy ponad 2800 pomników przyrody, co czyni go jednym z województw z największą ilością takowych pomników.

W województwie pomorskim znajduje się słynny poligon “Drawsko”, który zajmuje trzecią część gminy Drawsko Pomorskie i ponad połowę gminy Kalisz Pomorski. Zajmuje on obszar o powierzchni 40 tys. ha, co czyni go największym i jednocześnie najnowocześniejszym ośrodkiem szkolenia wojsk lądowych w Polsce.

Miasta na prawach powiatu

  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Słupsk
  • Sopot