System Rezerwacji » Przewozy Belgia » Busy Dolnośląskie

Oferujemy przejazdy wygodnymi busami z województwa dolnośląskiego do Belgii. Nasze busy odjeżdżają 7 dni w tygodniu i przewożą pasażerów door to door czyli od drzwi do drzwi. Wybierasz interesujący Cię adres docelowy, a kierowca zabierze Cię spod drzwi Twojego domu i dostarczy pod wskazany adres. Już teraz wypełnij formularz rezerwacji i wybierz interesujący Cię termin podróży.

Cena przewozu do Belgii z dolnośląskiego

Osoby

Ceny biletów za przejazd na trasie województwo dolnośląskie – Belgia są w granicach 340 zł za osobę w zależności od dnia podróży i miasta docelowego.

Paczki

Przewóz paczek z województwa dolnośląskiego do Belgii oraz w drugą stronę odbywa się codziennie. Zabieramy każdą paczkę a cena uzależniona jest od wagi i gabarytu, jednak wysłanie małej paczki do 3 kg może kosztować już nawet 20 zł

Inne

Nasza oferta przejazdów jest bardzo elastyczna. Możemy przewieźć także Twojego psa lub lodówkę, a także w naszej ofercie znajdują się przeprowadzki do Belgii.

Przewoźnicy z regionu

Województwo Dolnośląskie

Województwo dolnośląskie znajduje się w południowo-zachodniej części naszego kraju. Zajmuje powierzchnię 19947 km2 co czyni jest 6,2% powierzchni całej Polski. Południową część województwa stanowi pasmo górskiego Sudety.

Klimat na dolnym Śląsku jest umiarkowany o cenach oceanicznych – to znaczy, że zimy są dość łagodne a lata niezbyt upalne. Charakteryzuje się wielką zmiennością parametrów meteorologicznych.

Województwo dolnośląskie zajmuje ósme miejsce pod względem powierzchni lasów. Stanowią one niemal 30% całego dolnego Śląska. Bogactwo przestrzenne lasów sprawia, że występują tutaj wszystkie krajowe typy siedliskowe lasów. Na wielką uwagę zasługuje bogata szata roślinna a także dość rzadkie gatunki zwierząt.

Miasta na prawach powiatu

  • Wrocław
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra