System Rezerwacji » Przewozy Belgia » Busy Lubelskie

Podróżowanie z Busnow są bezpieczne, szybkie oraz tanie. Nasie zaufani przewoźnicy jeżdżą w systemie door to door czyli zabiorą Cię spod drzwi Twojego domu w województwie lubelskim i dostarczą pod wskazany adres w Belgii! Już teraz wypełnij formularz rezerwacji i oczekuj na telefon od naszego kierowcy.

Cena przewozu do Belgii z lubelskiego

Osoby

Ceny przejazdów z województwa lubelskiego do Belgii oscylują w okolicach 340 zł. Jednak ostateczna cenę dostaniesz telefonicznie po wypełnieniu i przesłaniu formularza rezerwacji.

Paczki

Dostarczamy także paczki z województwa lubelskiego do Belgii. Szczegóły wraz z ceną usłyszysz przez telefon od naszego zaufanego przewoźnika, jednak paczka 3 kg może kosztować już 30 zł.

Inne

Nasi przewoźnicy mają bardzo pakowne busy dlatego jeśli masz do przewiezienia nietypową rzecz to także ją przewieziemy z województwa lubelskiego do Belgii. Może to być Twój zwierzak, pralka lub meblościanka.

Przewoźnicy z regionu

Województwo Lubelskie

Województwo lubelskie jest trzecie pod względem wielkości w klasyfikacji polskich województw i liczy sobie 530 lat. Jednak oficjalnie od 1991 roku po podziale administracyjnym na 16 województw. Sąsiaduje z 4 województwami: podlaskim, mazowieckim, świętokrzyskim oraz podkarpackim.

Z województwa lubelskiego pochodzi wiele znanych postaci. Między innymi kabaret Ani Mru Mru. Powstał w 1999 roku w Lublinie. Kolejną znaną osobistością jest Beata Kozidrak – polska piosenkarka, wokalistka zespołu Bajm, właścicielka 4-oktawowego głosu  pochodząca również z Lublina.

Podziemia kredowe w Chełmie to unikalny na skalę światową obiekt korytarzy podziemnych wykopanych na podłożu kredowym. Chełmskie podziemia kredowe powstały na przestrzeni kilkuset lat. Jak wszystkie podziemia, tak i chełmskie ma swojego opiekuna. Jest nim Duch Bieluch, który strzeże podziemnych labiryntów przez złymi duchami.

Miasta na prawach powiatu

  • Lublin
  • Zamość
  • Chełm
  • Biała Podlaska