System Rezerwacji » Przewozy Belgia » Busy Małopolskie

Województwo małopolskie jest obsługiwane przez kilkunastu przewoźników. Zapewnia to codzienne przejazdy do Belgii. Wszyscy kierowcy, z którymi współpracujemy posiadają licencje, które są wymagane do przewozy pasażerskiego oraz paczek. Dzięki temu w ciągu 15 minut znajdziesz sprawdzonego przewoźnika, z którym bezpiecznie dotrzesz do Belgii z małopolskiego.

Cena przewozu z małopolskiego do Belgii

Przewóz osób

Cena za przewóz pasażerów wynosi około 330-350 zł. Lekko zmienia się w zależności od liczby miejsc, którą rezerwujesz oraz miejsca docelowego przejazdu. Wszyscy przewoźnicy działają w trybie door to door.

Przewóz paczek

Sprawdzone busy do Belgii codziennie zabierają paczki spod domu i w ciągu około 2 dni dostarczają w wybrane miejsce. Cena zaczyna się od 30 zł i różni się zależnie od wagi paczki.

Inny transport

Po wypełnieniu formularza rezerwacji, indywidualnie wycenimy Ci każdy rodzaj transportu. Dzięki sporej liczbie przewoźników z małopolskiego posiadamy bardzo elastyczną ofertę. Napisz jeśli potrzebujesz zorganizować przeprowadzę, transport pojazdów lub cokolwiek innego, czego nie chce zabrać zwykły kurier.

Przewoźnicy z regionu

Województwo Małopolskie

Jest to drugie w kraju województwo z największą gęstością zaludnienia. Przy powierzchni 15 182,87 km² i liczbie ludności 3 391 400, gęstość wynosi 223,4 os./km².
Położone w południowej Polsce, graniczy ze Słowacją.

Województwo małopolskie jako jedyne województwo w swoim herbie posiada godło Polski. Oznacza to, że jest depozytariuszem symbolu białego orła w koronie na czerwonym tle, który ma głową zwróconą w prawą stronę.

Mimo gęstego zaludnienia, województwo małopolskie w dużej mierze posiada nieskażone środowisko naturalne. Dzięki temu na jego terenie znajdziemy 6 parków narodowych, 11 krajobrazowych, 84 rezerwaty przyrody i aż 2189 pomniki przyrody.

Miasta na prawach powiatu

  • Kraków
  • Tarnów
  • Nowy Sącz
  • Oświęcim