BusNow oferuje przejazdy na trasie Opolskie – Belgia. Jeśli mieszkasz w Belgii i szukasz transportu do województwa opolskiego w Polsce – wypełnij formularz rezerwacji i oczekuj na telefon w celu potwierdzenia przejazdu! A może mieszkasz w Polsce i wybierasz się na weekendowy wypad do Brukseli? Zwieziemy Ciebie z przyjemnością.

Cena przewozu do Belgii z opolskiego

Osoby

Cena za przejazd z województwa Opolskiego do Belgii oscyluje w granicach 340 zł jednak ostateczną wycenę dostaniesz telefonicznie po wypełnieniu formularza rezerwacji na stronie Busnow.

Paczki

Jeśli chcesz nadać przesyłkę z województwa opolskiego do Belgii, z przyjemnością nasi przewoźnicy podejmą się transportu Twojej paczki! Ceny zaczynają się od 30 zł.

Inne

W naszej ofercie znajduje się również przewóz zwierząt z opolskiego do Belgii oraz w drugą stronę. Chcesz wysłać swojego psa, kota lub chomika? Wypełnij formularz rezerwacji a w dodatkowych informacjach napisz o jakie zwierzę chodzi.

Przewoźnicy z regionu

Województwo Opolskie

Skąd się wzięła nazwa ‘opolskie’? Legenda głosi, że pradawny plemienny przywódca przechadzając się przez lasy niespodziewanie wyszedł na polanę i krzyknął “O, pole!” w ten sposób nadając nazwę tej krainie geograficznej.

W miejscowości Różnów (powiat kluczborski) znajduje się wielki grobowiec w kształcie piramidy, który ma wysokość 9 metrów. Zbudowany został w 1780 r. dla rodziny von Eben. Jest on wersją mini egipskich piramid. Właściciele piramidy sądzili, że po śmierci zostaną pochowani jak władcy starożytnego Egiptu – czyli ich ciała ulegną mumifikacji.

Zamek w Mosznej (województwo opolskie) jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych budowli zabytkowych w Polsce. Zamek został wybudowany około 100 lat temu i został wpisany do rejestru zabytków architektonicznych.

Miasta na prawach powiatu

  • Opole