System Rezerwacji » Przewozy Belgia » Busy Świętokrzyskie

Przewoźnicy BusNow codziennie zabierają pasażerów z województwa świętokrzyskiego do kraju dawnego Beneluksu. Jeśli szukasz przejazdu na trasie świętokrzyskie – Belgia, zarezerwuj przejazd poprzez formularz na naszej stronie a przewoźnik oddzwoni w 15 min z najlepszą ofertą przejazdu na polskim rynku.

Cena przewozu do Belgii z województwa świętokrzyskiego

Osoby

Busy do Belgii jeżdżą codziennie i zabierają pasażerów w cenie od 340 zł jednak ostateczna cena jest uzależniona od miejsca docelowego w Belgii. Wypełnij formularz rezerwacji a w ciągu 15 min dowiesz się o szczegółach przejazdu takich jak godzina wyjazdu, cena oraz liczba przystanków.

Paczki

Oferujemy przewóz paczek z województwa Świętokrzyskiego do Belgii. Ceny zaczynają się od 20 zł. Ostateczna cena zależy od wagi oraz gabarytu. Wypełnij formularz rezerwacji oraz napisz w dodatkowych informacjach jaką przesyłkę chcesz nadać.

Inne

Jeśli natomiast chcesz wysłać do Belgii psa, kota lub inne zwierzę, z wielką przyjemnością dostarczymy Twojego pupila do Belgii lub z Belgii do województwa Świętokrzyskiego!

Przewoźnicy z regionu

Województwo Świętokrzyskie

Z województwa świętokrzyskiego pochodzi wiele znanych postaci tj. Wiesław Gołas – polski aktor teatralny i filmowy. Liroy, właściwie Piotr Marzec także pochodzi z województwa świętokrzyskiego. Kolejną znaną postacią jest Krystyna Janda – polska aktorka filmowa i teatralna, reżyserka oraz prozaiczka.

Kuchnia świętokrzyska łączy ze sobą kuchnię szlachecką oraz chłopską z małym dodatkiem kuchni żydowskiej. Najpopularniejszymi składnikami w daniach świętokrzyskich są kapusta ziemniaki oraz kasza. Każda potrawa ma unikalną historię oraz tradycję, która przekazywana jest z pokolenia na pokolenie.

Dość popularna w województwie świętokrzyskim jest legenda o czarownicach. Jednak województwo świętokrzyskie posiada więcej znanych legend takich jak przypowieść o diabelskiej karczmie czy legenda o powstaniu miasta Kielce.

Miasta na prawach powiatu

  • Kielce