System Rezerwacji » Przewozy Belgia » Busy Wielkopolskie

Chcesz jechać z województwa wielkopolskiego do Belgii? Jeździmy codziennie na trasie Polska (Wielkopolska) – Belgia. Nasi kierowcy jeżdżą 7 dni w tygodniu przez co wybierasz datę z interesującym Cię przejazdem do Belgii. Dokonaj rezerwacji przejazdu i oczekuj na busa z województwa wielkopolskiego do Belgii.

Cena przewozu do Belgii z województwa wielkopolskiego

Osoby

Busy do Belgii jeżdżą codziennie i zabierają pasażerów door to door czyli podjedziemy pod wskazany przez Ciebie adres w województwie wielkopolskim i zawieziemy się pod wybrany adres w Belgii.

Cena przejazdu to 340 zł.

Paczki

Zabieramy również paczki do Belgii, dlatego jeśli masz coś do przewiezienia z województwa wielkopolskiego do dowolnego miasta w Belgii, wypełnij formularz a dostarczymy paczkę pod wskazany adres.

Zwierzęta

Masz psa, kota lub chomika, którego chciałbyś przetransportować na trasie Polska (Wielkopolska) – Belgia? Wypełnij formularz, a w dodatkowych informacjach dopisz, że chcesz wysłać zwierzę. Ceny są zależne od rodzaju zwierzaka oraz wagi.

Zarezerwuj busa na trasie Wielkopolska – Belgia

Województwo wielkopolskie

Klimat województwa wielkopolskiego należy do strefy klimatu umiarkowanego w obszarze wzajemnego przenikania się wpływów kontynentalnych i morskich. Przejawia się to zmiennymi stanami pogody, która uzależniona jest od napływających mas powietrza.

Lasy w województwie wielkopolskim to 8,51% całych polskich lasów. Zajmują powierzchnię 756 tys. ha. Największe lasy znajdują się między Notecią a Wartą – i nazywane są Puszczą Nadnotecką.

Jeśli chodzi o rolnictwo, to dominują gleby średnio urodzajne. Dlatego przeciętny gospodarz ma 9,2 ha powierzchni pola. W całym województwie wielkopolskim działa ponad 150 tysięcy gospodarstw rolnych. Stanowią one bardzo dobry rynek zbytu dla producentów przemysłu przetwórczego. 

Miasta na prawach powiatu

  • Poznań
  • Kalisz
  • Konin
  • Leszno