Wyjazdy aktualne Czwartek -> Sobota - najbliższe wolne miejsca:

Polska - Francja: czwartek w nocy 22 lipca

Francja - Polska: sobota około południa 24 lipca

Cena biletu 160E ~ 700 zł

System Rezerwacji » Przewozy Francja » Busy do Francji Lubelskie

Województwo lubelskie jest trzecim pod względem powierzchni województwem w Polsce. Najdalej  wysuniętym na wschód, graniczy z Ukrainą oraz z Białorusią. Jest też wschodnią granicą Unii Europejskiej. Przez Lubelszczyznę płynie Wisła, Bug, Bystrzyca, Huczwa oraz Krzna. Jest to bardzo atrakcyjne miejsce na mapie Polski pod względem turystycznym. Kazimierz Dolny, Roztoczański Park Narodowy, Zamość (wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO), Puławy i Nałęczów- to charakterystyczne miejsca tego regionu. Ta piękna kraina niestety jest wśród województw o najwyższym wskaźniku bezrobocia. Emigracja często jest jedyną drogą do lepszego życia. I nie tylko Niemcy czy Holandia są otwarte na pracowników z Polski, ale również Francja. A sprzyjają temu tanie busy do Francji z lubelskiego.

Lubelskie, duże miasta, busy do Francji

Region między Bugiem a Wisłą, łączący różne kultury zajmuje powierzchnię ponad 25 tys. km kw. Stolicą województwa jest Lublin, jest to też najważniejsze miasto na wschodniej ścianie Polski. Nie można mu odmówić uroku i niezwykłej atmosfery. Busy z lubelskiego do Francji jeżdżą między innymi z Lublina. W województwie są cztery miasta na prawach powiatu, oprócz Lublina, są to:

  • Biała Podlaska,
  • Chełm,
  • Zamość.

Inne duże, znane miasta Lubelszczyzny to:

  • Kazimierz Dolny, 
  • Kraśnik,
  • Nałęczów,
  • Puławy.

Oprócz czterech miast powiatowych, 20 powiatów i 213 gmin. Busy do Francji z lubelskiego jeżdżą nie tylko z dużych, znanych miast, ale i z małych, malowniczych miasteczek. Najprościej jest wyszukać busy do Francji lubelskie online, korzystając z naszego systemu rezerwacji. To pewność wyboru najtańszej opcji.

Przewoźnicy z regionu

Odległość Lublin- Paryż

Ile dzieli stolicę Lubelszczyzny od stolicy Francji? To zależy, którą drogą pojedziemy bądź jaki transport wybierzemy. Do Francji można się dostać różnymi drogami i środkami komunikacji. Busy z lubelskiego do Francji mają tę przewagę, że realizują usługę door to door, czyli od drzwi do drzwi, co jest realną oszczędnością dla portfela i dla nas, jeśli chodzi o czas. Ponadto, busem jedzie tylko kilka osób i nie zatrzymuje się on co chwilę w każdym mieście. Ile jadą busy do Francji z lubelskiego? Do pokonania jest około 1800 km. Nieco bliżej przez Niemcy i później Belgię niż jadąc tylko przez Niemcy. Różnica to około 50 km. Czas przejazdu uzależniony jest od wielu czynników, między innymi pory dnia, przewoźnika, wybranej trasy, liczby postoi. Busy z lubelskiego do Francji jadą około 16-17 godzin. 

Dlaczego Francja?

Wyznacza trendy w modzie, utożsamiana ze sztuką na najwyższym poziomie, kulturą, elegancją i wyrafinowaniem. Świetnie rozwinięta pod względem gospodarczym, nie bez przyczyny jest członkiem G7. Sami mieszkańcy, Francuzi, uważają ją za najlepsze miejsce do życia. Dlatego raczej wakacje spędzają w jej obszarze. Do wyboru mają wysokie góry, te powyżej 2000 m n.p.m. zajmują 1,5 % powierzchni kraju. Najpopularniejsze pod względem turystycznym są Pireneje stanowiące granicę z Hiszpanią, a na wschodzie równie popularne Alpy. Zaś zachodnią część Francji otaczają wody Atlantyku, od północy Kanału La Manche, a od południowego-wschodu Morze Śródziemne. Busy do Francji z lubelskiego to opcja na bardzo atrakcyjny kilkudniowy wyjazd. Morze albo góry, a może stolica? Busy z lubelskiego do Francji jeżdżą w różne jej rejony, zarówno te bardziej popularne jak i mniej. I to o każdej porze roku. Francja uznawana jest za jeden z najlepszych krajów, jeśli chodzi o zimowe szaleństwo, narty czy deskę. A latem kuszą wybrzeża. 

Busy do Francji lubelskie- jak zarezerwować bilet?

Najprościej zrobisz to przez internet i najtaniej. Nie tylko nie przepłacasz za bilet, ale oszczędzasz na połączeniach telefonicznych z różnymi firmami. Nie wspominając, że online znajdziesz busy z lubelskiego do Francji w kwadrans, czyli możesz zająć się czymś znacznie przyjemniejszym niż szukanie środka transportu. Aby zarezerwować miejsce online, kliknij w formularz rezerwacyjny. Do wypełnienia kila rubryk: miasto wyjazdu, miasto przyjazdu, telefon, data, ewentualnie dodatkowe informacje. Wśród dodatkowych informacji można podać: nietypowy bagaż, inną datę czy cokolwiek innego, co związane jest z przejazdem. Busy do Francji z lubelskiego jeżdżą w ramach usługi od drzwi do drzwi, czyli zabierają klienta spod domu i zawożą pod hotel czy inną kwaterę. 

Przewóz paczek, zwierząt

Busy z lubelskiego do Francji przewożą również paczki. Aby wysłać taką paczkę należy wypełnić formularz w celu kontaktu z przewoźnikiem.  Możliwe jest zabranie ze sobą również zwierzęcia. Natomiast należy taką informację wpisać w formularzu rejestracyjnym, gdyż nie wszyscy przewoźnicy akceptują zwierzęta. Wówczas wyszukiwane są wyłącznie busy do Francji z lubelskiego, które akceptują przewóz zwierząt.

Kto raz rozsmakował się we Francji, ten wraca ciągle, fizycznie i wspomnieniami. Zarezerwuj bilet już teraz i poznaj ją z różnych stron.