Wyjazdy aktualne Czwartek -> Sobota - najbliższe wolne miejsca:

Polska - Francja: czwartek w nocy 22 lipca

Francja - Polska: sobota około południa 24 lipca

Cena biletu 160E ~ 700 zł

System Rezerwacji » Przewozy Francja » Busy Podkarpackie

Najdalej wysunięte na południe Polski województwo pod względem powierzchni jest na 11. miejscu wśród wszystkich województw i na 9. pod względem liczby ludności. Podkarpacie nie jest dużym województwem. Boryka się z problem bezrobocia, podwyższając średnią Polski. Jest w ogonie województw o najwyższym odsetku osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. I dlatego praca za granicą często jest jedyną opcją na godziwe życie. A zainteresowanie jest już nie tylko popularnymi krajami, jak Niemcy czy Holandia, coraz częściej w wyszukiwarkę wpisywane jest hasło busy Francja Podkarpacie. Państwo kojarzące się z modą, Wieżą Eiffla i miłością to jedna z atrakcyjniejszych opcji.

Podkarpacie, duże miasta, busy do Francji

Województwo podkarpackie na zachodzie graniczy z województwem małopolskim, na północnym zachodzie ze świętokrzyskim, a na północy z lubelskim. Od wschodu graniczy z Ukrainą, a od południa ze Słowacją. 

Czy busy z Podkarpacia do Francji kursują tylko z większych miast? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców regionu na etapie przeglądania ofert pracy. Stolicą województwa jest Rzeszów, ale busy z Podkarpacia do Francji kursują nie tylko z największego podkarpackiego miasta. Inne duże miasta to:

  • Przemyśl,
  • Stalowa Wola,
  • Mielec,
  • Tarnobrzeg,
  • Krosno,
  • Dębica,
  • Jarosław.

Wśród znanych dużych miast jeszcze Sanok i Jasło. Busy do Francji Podkarpacie przejeżdżają przez wszystkie duże miasta, ale nie tylko. Przewoźnik ustala trasę w zależności od przystanków, na których wsiadają klienci, dlatego można również jechać do Francji z umówionego miejsca w pobliżu domu. Tak działa usługa door to door do Francji.

Przewoźnicy z regionu

Trasę na linii Rzeszów- Paryż można pokonać różnymi drogami. Najpopularniejszą A4 przez Niemcy. Inna opcja to przez Niemcy i Belgię, A4 i E42 bądź przez A4 i E38. Rożnica pomiędzy najkrótszą a najdłuższą trasą to około 50 km. Odległość między Rzeszowem a Paryżem to ok 1700 do 1750 km, w zależności od wybranej trasy. Jadąc najkrótszą trasą jest ona do pokopania w 15 godzin i 30 minut. Dłuższa trasa to około pół godziny do godziny dłużej. Busy do Francji z Podkarpacia jadą najkrótszą możliwą trasą. Kierowcy mają duże doświadczenie, orientują się, które odcinki są zamknięte i gdzie są korki. Czasem najkrótsza trasa może okazać się najdłuższą i przydaje się aktualna wiedza kierowców, którzy takie kursy robią kilka razy w tygodniu. 

Francja- kraj z perspektywami

Choć Polacy głównie stawiają na Niemcy, Anglię czy Holandię, to Francja oferuje godziwe warunki pracy obcokrajowcom i dobrą wypłatę. Francja, a dokładnie Republika Francuska, jest nie tylko atrakcyjna pod względem zarobków, ale również położenia, ukształtowania terenu. Otoczona wodami Morza Śródziemnego na południu, a na północy Morza Północnego. Francuzi często określają swój kraj mianem l’Hexagone, co oznacza sześciokąt i odwołuje się do jej kształtu. Francja jest dużym państwem położonym w Europie Zachodniej. Ma szybkie połączenie z Wielką Brytanią za sprawą Eurotunelu. Biegnie on pod Cieśniną Kaletańską i ma około 50 km długości. Państwo mody i miłości należy do G7. Jest to grupa skupiająca najlepiej rozwinięte gospodarczo państwa, nie tylko w Europie i na świecie. Nie trzeba więc dodawać nic więcej, jeśli chodzi o perspektywy w tym kraju. 

Busy do Francji Podkarpacie- jak zarezerwować bilet?

Rozpoczęcie życia w pięknej Francji, a może romantyczna weekendowa wycieczka? Dziś podróż do Francji, czy to w celach zarobkowych, czy turystycznych nie jest żadnym problemem. A wręcz jest na wyciągnięcie ręki. Busy z Podkarpacia do Francji kursują z różnych miast, przejeżdżając przez wioski. Rezerwacja biletu odbywa się online i nie trwa dłużej niż kwadrans. Wystarczy pozostawić informacje związane z dniem wyjazdu, godziną, punktem początkowym i miejscem docelowym. I numer telefonu do kontaktu dla przewoźnika. Transport, busy do Francji Podkarpacie, kursują w usłudze door to door, czyli zabierają klienta spod wskazanego adresu, zawożąc do punktu docelowego. 

Przewóz paczek, zwierząt do Francji z Podkarpackiego

Busy z Podkarpacia do Francji realizują transport paczek, podobnie jak zarezerwujesz bilet online, wyślesz paczkę. Jeśli zaś chodzi o gabaryty i wagę bagażu, który można ze sobą zabrać, to limity podobne są jak w przypadku samolotów. Najczęściej bagaż główny nie powinien ważyć więcej niż 20 kg. Są również firmy akceptujące bagaże cięższe do 30 kg bez dodatkowej opłaty. Przewóz zwierząt jest możliwy, natomiast należy zaznaczyć to w formularzu rezerwacyjnym. Zwierzę powinno być transportowane w odpowiedni sposób, czyli konieczny będzie transporter dla kota, psa, czy królika.

Jeśli Francja wciąż siedzi w Twojej głowie, zarezerwuj bilet już teraz, sprawdź jakie to proste.