System Rezerwacji » Przewozy Holandia » Busy Dolnośląskie

Bezpieczeństwo i szybkość przejazdu to priorytety, którymi kierują się nasi przewoźnicy. Dzięki naszemu systemowi rezerwacji, obsłuży Cię firma, której trasa przebiega najbliżej Twojego miejsca wyjazdu i przyjazdu. Dzięki temu pojedziesz do Holandii z dolnośląskiego bezpośrednio, bez przesiadek. Zarezerwuj przejazd już teraz na dowolny dzień tygodnia. Wielu przewoźników obecnych w systemie, zapewnia dopasowanie najlepszej oferty każdego dnia tygodnia.

Cena przejazdu z dolnośląskiego do Holandii

Osoby

Każdy przewoźnik działa w systemie door to door. Oznacza to, że bus do Holandii zabierze Cię bezpośrednio spod domu, bez żadnych przesiadek, wprost do miejsca docelowego podróży. Cena przejazdu waha się zależnie od miejsca i liczby pasażerów. Zazwyczaj jest to kwota około 250 złotych.

Paczki

Codzienne wyjazdy z dolnośląskiego, zapewniają dostarczenie paczki do Holandii praktycznie w ciągu dwóch dni. Ceny różnią się w zależności od wielkości przesyłki. Jeśli chcesz poznać dokładny koszt przewozu paczki, wypełnij formularz rezerwacyjny.

Inne

Duża liczba współpracujących przewoźników, zapewnia bardzo elastyczną ofertę na transport do Holandii. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą firmę, która oferuje zarówno transport samochodów i motocykli, przeprowadzi i przewóz mebli, a także przewóz zwierząt za granicę. Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę.

Przewoźnicy z regionu

Express Przewozy

Województwo Dolnośląskie

Powierzchnia województwa to 19 946,7 km², a populacja mieszkańców wynosi 2 902 365. Daje to gęstość ludności na poziomie 146 os./km². Województwo dolnośląskie jest położone na południowym zachodnie Polski.

Będąc w województwie dolnośląskim, warto zobaczyć największe atrakcje. Jedną z bardziej rozpoznawalnych jest Panorama Racławicka. Jest to muzeum sztuki we Wrocławiu, w którym znajduje się cykloramiczny obraz Bitwa pod Racławicami.

Ciekawostką jest, że w dolnośląskiem na trasach kolejowych w Sudetach znajdują się kilka tuneli. Są to między innymi Tunel pod Małym Wołowcem, Tunel pod Sajdakiem, Tunel w Świerkach. W ciągu roku statystyczny mieszkaniec województwa dolnośląskiego jeździ 8,6 raza pociągiem.

Miasta na prawach powiatu

  • Wrocław
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra