W ofercie posiadamy busy z lubelskiego, które codziennie jeżdżą do Holandii. Łączymy przewoźników z klientami z województwa lubelskiego. Kierowcy pracują w trybie door to door więc zabiorą Cię z pod domu i zawiozą pod dokładnie podany adres w Holandii.Rezerwacja przejazdu jest darmowa, otrzymasz taką samą cenę jak przy bezpośredniej rezerwacji przejazdu do Holandii.

Cena przewozu do Holandii z Lubelskiego

Osoby

Cena busa do Holandii to zazwyczaj około 250 zł, jednak rezerwacja przez nasz serwis lub rezerwacja dla większej liczby osób z województwa lubelskiego może obniżyć cenę biletu.

Paczki

Przewóz paczek z Lubelskiego do Holandii odbywa się codziennie. Cena zależy od wagi i wielkości paczki, najtańszą ofertę otrzymasz po wypełnieniu formularza rezerwacyjnego.

Inne

Przewozimy rzeczy zarówno z Polski do Holandii, jak i z Holandii do Polski. Napisz czego potrzebujesz, a my wycenimy Twoje zamówienie. I niezwłocznie przekażemy do realizacji dla naszego partnera.

Przewoźnicy z regionu

Województwo Lubelskie

Znajduje się we wschodniej części Polski, położone pomiędzy Wisłą i Bugiem. Graniczy z Białorusią i Ukrainą oraz czterema województwami. Ma powierzchnię 25 122,49 km², a liczba ludności wynosi 2 126 300.

Zielone tereny województwa Lubelskiego pozwalają na rozwój agroturystyki. Na jego terenie znajduje się Roztoczański Park Narodowy i Poleski Park Narodowy. Najsłynniejszy jest średniowieczny zamek w Lublinie, gdzie obecnie znajduje się muzeum.

Województwo lubelskie jest słabo skomunikowane jeśli chodzi o drogi szybkiego ruchu lub kolej, większość mieszkańców porusza się samochodami. Na swoim terenie posiada port lotniczy Lublin zlokalizowany w Świdniku.

Miasta na prawach powiatu

  • Lublin
  • Zamość
  • Chełm
  • Biała Podlaska