Dzięki naszemu systemowi rezerwacji w 15 minut znajdziesz bezpieczny przejazd z lubuskiego do Holandii. Wszystkie firmy, które z nami współpracują to zaufani przewoźnicy, którzy posiadają wszystkie potrzebne licencje na przewóz osób. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas na szukanie busa do Holandii z lubuskiego już teraz skorzystaj z formularza rezerwacji.

Cena przewozu do Holandii z lubuskiego

Przewóz osób

Średnia cena za przewóz do Holandii z lubuskiego to 240 zł, ale ostateczną cenę poznasz po wypełnieniu formularza rezerwacji i ustaleniu z kierowcą szczegółów przejazdu. Wszyscy nasi przewoźnicy zabierają pasażerów w systemie door to door.

Paczki

Wypełnij formularz rezerwacji, a w uwagach napisz jaką masz paczkę do przewiezienia z lubuskiego do Holandii. Szczegółową wycenę otrzymasz przez telefon od najlepszego przewoźnika na danej trasie, po wypełnieniu formularza rezerwacyjnego.

Inne

W naszej ofercie posiadamy przewoźników, którzy obsługują zarówno przeprowadzki jak i przewóz samochodów czy motocykli, ale także przedmiotów wielkogabarytowych. Wypełnij formularz, a my indywidualnie wycenimy Twoją przesyłkę.

Przewoźnicy z regionu

Województwo Lubuskie

Położone w północnej części Polski graniczy z Niemcami oraz trzema innymi województwami. Województwo lubuskie ma powierzchnię 13 987,93 km², a liczba ludności wynosi 1 014 548.

Województwo lubuskie jest bardzo zalesionym nizinnym terenem. Jego powierzchnię w 49,1% pokrywają lasy. W związku z tym na terenie województwa znajduje się 61 rezerwatów. Imponująca jest również liczba pomników przyrody, która wynosi 1510.

W związku z ukształtowaniem terenu występującym w województwie, atrakcją znaną z obserwacji ptaków są mokradła “Ujście Warty”, które jednocześnie są Parkiem Narodowym. Kolejnym z Parków Narodowych wartych zobaczenia jest Łuk Mużakowa.

Miasta na prawach powiatu

  • Zielona Góra
  • Gorzów Wielkopolski