Nasi kierowcy zabierają pasażerów z całego województwa pomorskiego. Busy z pomorza do Holandii jeżdżą przez cały tydzień. Jeśli szukasz przejazdu do Holandii z Pomorza, skorzystaj już teraz z formularza rezerwacji. Gwarantujemy, że otrzymasz najlepszą ofertę od naszych zaufanych przewoźników z Pomorza.

Cena przewozu do Holandii z pomorskiego

Osoby

Busy do Holandii zabierają klientów w systemie door to door czyli prosto spod Twojego domu na Pomorzu. Cena jest uzależniona od miejsca docelowego. Zazwyczaj jest to 240 zł.

Paczki

Przewóz paczek z Pomorza do Holandii kosztuje około 30 złotych. Szczegółową wycenę otrzymasz po wypełnieniu formularza rezerwacyjnego.

Inne

Nasza oferta jest bardzo elastyczna. Jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie przewoźnika z Pomorza, który zabierze Twojego pupila, pomoże w przeprowadzce, a także przywiezie Twój nowy motocykl na Pomorze. Wycena indywidualna.

Przewoźnicy z regionu pomorskiego

Województwo Pomorskie

Położone znajduje się w północnej części Polski. Graniczy z Rosją oraz czterema województwami. Ma powierzchnię 18 310,34 km², a liczba ludności wynosi 2 319 735.

Najbardziej rozpoznawalnymi zabytkami województwa pomorskiego są zamek w Malborku, Słowiński Park Narodowy oraz Bazylika Mariacka Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku.

Najczęściej wybieranym środkiem transportu wewnątrz województwa jest kolej. Województwo pomorskie jest właścicielem 21 elektrycznych zespołów trakcyjnych i 27 autobusów szynowych.

Miasta na prawach powiatu

  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Słupsk
  • Sopot