Wyjazdy aktualne Czwartek -> Sobota - najbliższe wolne miejsca:

Polska - Szwecja: czwartek w nocy

Szwecja - Polska: sobota w południe

Cena biletu 600 zł

System Rezerwacji » Busy do Szwecji » Busy do Szwecji kujawsko-pomorskie

Jeśli szukasz transportu z województwa kujawsko-pomorskiego do Szwecji to dobrze trafiłeś! Nasi przewoźnicy świadczą usługi transportowe w systemie door to door, dlatego nie musisz się o nic martwić. Wypełnij formularz rezerwacji i poznaj szczegóły. Spełnimy każdą Twoją potrzebę.

Cena przejazdu do Szwecji z kujawsko-pomorskiego

Osoby

Cena przejazdu do Szwecji z kujawsko-pomorskiego oscyluje w granicach 650 zł. W cenie wliczony jest duży bagaż, a sama podróż mija szybko, komfortowo i bezpiecznie. System door to door zapewnia odbiór prosto spod Twoich drzwi i dowóz pod drzwi adresu wskazanego przez Ciebie w formularzu rezerwacji.

Paczki

W naszej ofercie znajdziesz również przewóz paczek z kujawsko-pomorskiego do Szwecji. Cena zaczyna się już od 100 zł, ale ostatecznie uzależniona jest od wagi i gabarytu paczki. Twoje rzeczy bezpiecznie dojadą na miejsce w nienaruszonym stanie. Umówmy się, dbamy o cudzą własność!

Inne

Nasza oferta jest na tyle elastyczna, że możemy pomóc Ci nie tylko w przewozie czy przekazaniu paczki. Przewieziemy dla Ciebie również Twojego zwierzaka, wózek dziecięcy, rower czy nawet auto. Wypełnij formularz, a nasz kierowca skontaktuje się z Tobą tak szybko jak będzie to możliwe!

Województwo kujawsko-pomorskie

Jedno z 16 polskich województw leżące w północno-centralnej części kraju. Kujawy to charakterystyczny region, jeden z najciekawszych pod względem kultury ludowej w Polsce.

Okolice te związane są także z początkiem państwa polskiego. Znajdujące się na południu województwa zabytki wczesnego średniowiecza – romańskie kolumny w Strzelnie, kolegiata w Kruszwicy czy świątynia w Kościelcu Kujawskim to najcenniejsze zabytki z tego okresu.

Z kolei Ziemia Chełmińska i Dobrzyńska związane są z powstaniem państwa krzyżackiego i jego ekspansją na ziemie polskie. Obfituje ona w średniowieczne zabytki, przede wszystkim – gotyckie zamki.

Miasta na prawach powiatu

  • Bydgoszcz
  • Włocławek
  • Toruń
  • Grudziądz