Wyjazdy aktualne Czwartek -> Sobota - najbliższe wolne miejsca:

Polska - Szwecja: czwartek w nocy

Szwecja - Polska: sobota w południe

Cena biletu 600 zł

System Rezerwacji » Busy do Szwecji » Busy do Szwecji Łódzkie

Oferujemy bezpieczny i wygodny przejazd busami z województwa łódzkiego do Szwecji. Pracujemy 7 dni w tygodniu w systemie door to door, czyli odbierzemy Cię wprost spod Twoich drzwi w łódzkim i dowieziemy na wskazane przez Ciebie miejsce w Szwecji. Wystarczy tylko, że wypełnisz formularz rezerwacji i wybierzesz idealny dla Ciebie termin podróży!

Cena przejazdu do Szwecji z łódzkiego

Osoby

Cena przejazdu w systemie door to door z łódzkiego do Szwecji mieści się w granicach 700 zł. W cenie biletu wliczony jest duży bagaż co nie ogranicza Cię w zabraniu niezbędnych rzeczy. Szybkość, wygoda i bezpieczeństwo to zdecydowanie słowa, które idealnie określają przejazd z Nami!

Paczki

Przewóz paczek z województwa łódzkiego do Szwecji jak i w drugą stronę odbywa się codziennie. Potrzebujesz nadać coś ważnego i zależy Ci na bezpieczeństwie?, a może chcesz zrobić komuś niespodziankę i chcesz, aby paczka dotarła w konkretny dzień? Nic prostszego, dzięki nam zrealizujesz swoje potrzeby, a to wszystko już od 100 złotych.

Inne

Nasi przewoźnicy nie tylko zawiozą Cię w konkretne miejsce czy bezpiecznie dostarczą nadaną przez Ciebie paczkę. Możemy również przetransportować Twój rower, wózek dziecięcy, a nawet auto! Nie zwlekaj, zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Województwo łódzkie

Łódzkie jest jednym z szesnastu województw naszego kraju, położone w centralnej Polsce. Pomimo, że mówi się o najmniejszym zalesieniu tego województwa, łódzkie posiada rezerwaty przyrody, parki krajobrazowe.

Dodatkowo odwiedzimy zamki, ruiny, pałace i dwory obronne, muzea, skanseny oraz ciekawe miasta i miejsca. Najczęściej odwiedzanym miejscem jest Pałac w Nieborowie i park w Arkadii.

Województwo łódzkie to niegdyś stolica przemysłu polskiego. Znajdziemy tutaj największe przedsiębiorstwa związane z energetyką jak Elektrownia Bełchatów czy Łódzkie zakłady energetyczne.

Miasta na prawach powiatu

  • Łódź
  • Piotrków Trybunalski
  • Skierniewice