Wyjazdy aktualne Czwartek -> Sobota - najbliższe wolne miejsca:

Polska - Szwecja: czwartek w nocy

Szwecja - Polska: sobota w południe

Cena biletu 600 zł

System Rezerwacji » Busy do Szwecji » Busy do Szwecji lubelskie

Jeśli musisz dojechać do Szwecji z województwa lubelskiego w konkretny dla Ciebie dzień, wypełnij nasz formularz rezerwacji. Dzięki współpracy z najlepszymi przewoźnikami, jesteśmy w stanie spełnić Twoje potrzeby. Działamy w systemie door to door, a podróż z Nami mija przede wszystkim bezpiecznie, jak również szybko i wygodnie. Nasi kierowcy zagwarantują Ci przejazd w miłej atmosferze, wyślij formularz rezerwacji, a my skontaktujemy się z Tobą!

Cena przejazdu do Szwecji z lubelskiego

Osoby

Przewóz osób do Szwecji z lubelskiego, to nasza specjalność. Działamy w systemie door to door, dlatego bezpiecznie wyjedziesz spod Twojego domu i dojedziesz pod dokładny adres wskazany przez Ciebie w formularzu rezerwacji. Koszt przejazdu to 600 zł, w cenie przejazdu wliczony jest duży bagaż, a jeśli chcesz zabrać ze sobą swojego pupila wyślij swój formularz i ustal szczegóły związane z podróżą i dodatkowymi kosztami.

Paczki

Kierowcy z którymi współpracujemy to profesjonaliści, którzy zadbają nie tylko o bezpieczeństwo Twoje, ale również o to by nadane przez Ciebie paczki dotarły na miejsce w nienaruszonym stanie. Jeśli chodzi o cudzą własność, bierzemy za nią pełną odpowiedzialność, a to wszystko już od 100 zł. Wypełnij formularz i dowiedz się jaką kwotę, ostatecznie zapłacisz za swoją paczkę. Liczy się gabaryt i waga.

Inne

Dzięki elastycznej i bogatej ofercie, oprócz paczek możesz przetransportować dziecięcy wózek, rower, a nawet auto. Oferujemy również przewóz zwierząt w warunkach na wysokim standardzie. Jeśli wypełnisz formularz, kierowca skontaktuje się z Tobą tak szybko jak będzie to możliwe i wspólnie ustalicie szczegóły przewozu.

Województwo lubelskie

Województwo Lubelskie, liczy sobie już 530 lat. Jest regionem czystej, nieskażonej przyrody (chronionej w dwu parkach narodowych i 17 krajobrazowych), żywych ludowych tradycji i rzemiosła, a do tego wspaniałych, nie spotykanych nigdzie poza tym regionem zabytków przeszłości.

Takie są np. unikalne w skali Europy kredowe podziemia w Chełmie, jedyne w swoim rodzaju muzeum wnętrz pałacowych w Kozłówce, najstarszy w Polsce sakralny zespół monastyczny w Jabłecznej.

Znakiem dawnej wielonarodowej i wieloreligijnej przeszłości jest Kaplica Świętej Trójcy na lubelskim Zamku – zabytek najwyższej światowej klasy, łączący gotycką architekturę z rusko bizantyjskimi malowidłami.

Miasta na prawach powiatu

  • Lublin
  • Chełm
  • Zamość
  • Biała Podlaska