Wyjazdy aktualne Czwartek -> Sobota - najbliższe wolne miejsca:

Polska - Szwecja: czwartek w nocy

Szwecja - Polska: sobota w południe

Cena biletu 600 zł

System Rezerwacji » Busy do Szwecji » Busy do Szwecji Mazowieckie

Nasi zaufani przewoźnicy dotrą do Ciebie w każdy zakątek Polski. Busy z województwa mazowieckiego do Szwecji jeżdżą codziennie, dzięki czemu będziesz na miejscu w konkretny dzień, kiedy tylko potrzebujesz. Przewoźnik odbierze Cię spod Twojego domu i bezpiecznie odwiezie pod same drzwi pod wskazany na Ciebie adres. Współpracujemy tylko z firmami, którym zaufało tysiące ludzi. Nie czekaj i zarezerwuj swój przejazd.

Cena przewozu z mazowieckiego do Szwecji

Osoby

Nasze busy do Szwecji przewożą klientów w systemie door to door, zabiorą Cię wprost spod Twoich drzwi i dowiozą pod drzwi na wskazany adres w Szwecji. Cena za przejazd to 600 zł . W cenie przejazdu wliczony jest duży bagaż, dzięki czemu zabierzesz ze sobą wszystko to, czego potrzebujesz.

Paczki

Przewóz paczek z województwa mazowieckiego do Szwecji odbywa się codziennie. Zabieramy wszystkie nadane przez Ciebie paczki. Cena uzależniona jest od gabarytu i wagi, ale za nadanie paczki zapłacisz już od 100 zł. Możesz być pewny, że Twoje paczki dotrą na miejsce w nienaruszonym stanie. Dbamy o cudzą własność!

Inne

Posiadamy szeroką ofertę przewozu nie tylko osób i paczek. Jeśli potrzebujesz przetransportować rower czy samochód, śmiało! Zadzwoń do Nas. Dzięki elastycznej ofercie, możesz przywieźć do Szwecji z mazowieckiego to, czego potrzebujesz.

Województwo Mazowieckie

Województwo mazowieckie jest największym pod względem powierzchni i ludności, znajdujące się w środkowej i wschodniej części Polski. Znaczną jego częścią są lasy, które w dużej mierze należą do parku narodowego.

Za ‘stolicę’ województwa mazowieckiego uznaje się Warszawę, gdzie odwiedzić możemy chociażby Łazienki Królewskie czy Pałac Kultury. Jeśli interesujesz się historią, możesz zajrzeć również do POLIN Muzeum Historii Żydów Polskich.

Mazowsze to dobry pomysł zarówno na weekend w krajobrazie, który tak poruszył wyobraźnią wielkiego romantycznego kompozytora Fryderyka Chopina, jak i na miejsce dla prowadzenia interesów. To także okazja zetknięcia z fascynującą polską kulturą, słuchania jazzu w warszawskich klubach, a także spróbowania specjałów polskiej kuchni.

Miasta na prawach powiatu

  • Warszawa
  • Płock
  • Ostrołęka
  • Radom
  • Siedlce