Wyjazdy aktualne Czwartek -> Sobota - najbliższe wolne miejsca:

Polska - Szwecja: czwartek w nocy

Szwecja - Polska: sobota w południe

Cena biletu 600 zł

System Rezerwacji » Busy do Szwecji » Busy do Szwecji opolskie

Przewoźnicy z którymi współpracujemy na co dzień, to profesjonaliści, którzy zabiorą Cię z każdego miejsca w województwie opolskim i dowiozą Cię do każdego miejsca w Szwecji. Działamy w systemie door to door, które jest bardzo komfortowym rozwiązaniem. Wypełnij formularz rezerwacji i ciesz się sprawną obsługą naszych kierowców, którzy wszystko dokładnie Ci wytłumaczą!

Cena przewozu z opolskiego do Szwecji

Osoby

Cena przejazdu do Szwecji z województwa opolskiego to 600 zł. Działamy w systemie door to door, dlatego nie musisz martwić się dźwiganiem ciężkiego bagażu, który również jest wliczony w cenie przejazdu. Nasi kierowcy zadbają o sprawny, komfortowy, ale przede wszystkim bezpieczny przejazd.

Paczki

W naszej ofercie znajdziecie również opcje nadania paczki do Szwecji z województwa dolnośląskiego. Tutaj również obowiązuje system door to door a cena zaczyna się już od 100 zł. Wszystko zależy od gabarytów i wagi Twojej paczki. Jesteśmy bezkonkurencyjni, wypełnij formularz i przekonaj się sam!

Inne

Dzięki temu, że posiadamy przeróżne środki transportu, oprócz przewozu osób i paczek, pomożemy również w przeprowadzce czy w przewozie większych gabarytów, jak sprzęty AGD, rower czy nawet auto. Aby ustalić konkretne szczegóły, wypełnij formularz a nasz kierowca skontaktuje się z Tobą

Województwo opolskie

Województwo opolskie położone jest w południowo-zachodnim regionie Polski. Graniczy z Czechami oraz czterema polskimi województwami: dolnośląskim, wielkopolskim, łódzkim i śląskim. Województwo opolskie to najmniejsze i najmniej zaludnione województwo w Polsce.

Atrakcje turystyczne województwa opolskiego zaczynają się w Opolu- stolicy Polskiej Piosenki. Warto przejść się na Rynek, odwiedzić Wyspę Bolko czy Muzeum Wsi Opolskiej- skansen.

Jednak to nie jedyna atrakcja opolskiego. To tu znajduje się Zamek Moszna, który w istocie jest pałacem. Tropem zabytków warto wybrać się do Niemodlina, Brzegu czy do Nysy, która jest przepięknym miastem. Z Nysy przysłowiowy rzut beretem jest do Gór Opawskich. To tu znajduje się Szlak Czarownic.

Miasta na prawach powiatu

  • Opole