Wyjazdy aktualne Czwartek -> Sobota - najbliższe wolne miejsca:

Polska - Szwecja: czwartek w nocy

Szwecja - Polska: sobota w południe

Cena biletu 600 zł

System Rezerwacji » Busy do Szwecji » Busy do Szwecji świętokrzyskie

Twoje bezpieczeństwo, komfort jak i sprawny przejazd stawiamy na pierwszym miejscu! Pomożemy dojechać Ci w każdy zakątek Szwecji z całego województwa świętokrzyskiego! Nasz system, w którym działamy, door to door, dopasowuje się do Ciebie i Twoich potrzeb. Wypełnij formularz rejestracji, a nasz kierowca skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe!

Cena przewozu z świętokrzyskiego do Szwecji

Osoby

Z Nami dojedziesz do Szwecji z województwa świętokrzyskiego już za 600 zł. W cenie wliczony jest duży bagaż, a Twoja podróż minie szybko, wygodnie i bezpiecznie. System door to door dopasowuje się do Ciebie! Zaspokajamy potrzeby naszych klientów! Wypełnij formularz rezerwacji i poczekaj na kontakt z naszej strony.

Paczki

Za pośrednictwem naszej platformy nadasz swoją paczkę już od 100 złotych, choć cena uzależniona jest od wagi i gabarytów. Paczkę odbierzemy wprost spod Twoich drzwi i bezpiecznie dowieziemy pod wskazany przez Ciebie adres! Zaufało Nam już tysiące ludzi, sprawdź, a Ty również nie pożałujesz!

Inne

Nie musisz zadręczać się szukaniem firm transportowym, oprócz przewozu osób i paczek, naszą specjalnością są również duże gabaryty! Nasze pojazdy są świetnie przystosowane do transportu lodówek, kuchenek, rowerów, motocykli czy nawet aut. W celu ustalenia szczegółów wypełnij formularz i poczekaj na kontakt naszego kierowcy.

Województwo świętokrzyskie

Województwo świętokrzyskie zostało utworzone 1 stycznia 1999. Położone jest w środkowej części Polski. Jest to jedno z najmniejszych terytorialnie województw. Powierzchnia – 11 672 km2 daje mu w kraju miejsce 15, natomiast liczba ludności – 1 324 tys. (stanowi to 3,4% mieszkańców kraju) plasuje go na 13 miejscu.

Województwo prawie w całości leży na Wyżynie Małopolskiej. Tworzą je trzy krainy geograficzne: Góry Świętokrzyskie z charakterystycznymi zwałowiskami skalnymi, gołoborzami; Ponidzie – z idealną dla turystyki kajakowej rzeką Nidą; Wyżyna Kielecko-Sandomierska z licznymi zabytkami kultury i architektury.

Ponad połowa województwa objęta jest różnymi formami ochrony. To idealne tereny dla tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas.

Miasta na prawach powiatu

  • Kielce