Wyjazdy aktualne Czwartek -> Sobota - najbliższe wolne miejsca:

Polska - Szwecja: czwartek w nocy

Szwecja - Polska: sobota w południe

Cena biletu 600 zł

System Rezerwacji » Busy do Szwecji » Busy do Szwecji wielkopolskie

Nasi wykwalifikowani przewoźnicy zabierają klientów z każdego miejsca w województwie wielkopolskim. Busy z wielkopolskiego do Szwecji jeżdżą codziennie w systemie door to door. Jeśli potrzebujesz komfortowego i bezpiecznego przejazdu wypełnij formularz rezerwacji i wybierz idealny dla Ciebie termin.

Cena przejazdu do Szwecji z wielkopolskiego

Osoby

Oferowany przez nas system door to door to przewóz, które odbierze Cię spod Twoich drzwi i dowiezie pod drzwi domu w Szwecji. Nie ważne czy wybierasz się do dużego miasta czy do małej wsi położonej w najdalszych zakątkach Szwecji. Cena za przejazd z wielkopolskiego do Szwecji to 650 zł. W cenie oczywiście wliczony jest duży bagaż!

Paczki

Przewóz paczek z wielkopolskiego do Szwecji to koszt od 100 zł. Wszystko zależy jednak od gabarytu i wagi. Wypełnij formularz aby dowiedzieć się jaką kwotę zapłacisz za swoją paczkę.

Inne

Oferta przewozów rzeczy jest bardzo elastyczna. Znajdziemy dla Ciebie przewoźnika, który bezpiecznie przewiezie Twojego pupila, a nawet pomoże w przeprowadzce czy przewiezie Twoje auto, jak i np. rower. Z Nami szybko i bezpieczne zrealizujesz swoje plany.

Województwo wielkopolskie

Wielkopolskie to województwo położone w środkowo-zachodniej Polsce, utworzone w 1999, na Pojezierzu Wielkopolskim i Nizinie Południowowielkopolskiej, w dorzeczu Warty. 31,7% całkowitej powierzchni zajmują obszary prawnie chronione.

Region ten jest o wiele mniej urozmaicony, nie występują tutaj również jeziora. Nie oznacza to jednak, że jest mniej atrakcyjny. Tym, co wyróżnia województwo wielkopolskie spośród innych są przede wszystkim walory kulturowe. Śmiało można powiedzieć, że to tutaj rozpoczęły się losy państwa polskiego – do dzisiaj można znaleźć zabytki, które mówią o najdawniejszych dziejach naszych przodków.

Do najciekawszych historycznie miast należy m.in. pierwsza stolica Polski, Gniezno, według legendy założone przez Lecha. Zasłynęło z tego, że niegdyś odwiedził je wielki cesarz Niemiec, Otton III, koronowano w nim pierwszego polskiego króla, Bolesława Chrobrego oraz pochowano św. Stanisława.

Miasta na prawach powiatu

  • Poznań
  • Leszno
  • Konin
  • Kalisz