Wyjazdy aktualne Czwartek -> Sobota - najbliższe wolne miejsca:

Polska - Szwecja: czwartek w nocy

Szwecja - Polska: sobota w południe

Cena biletu 600 zł

System Rezerwacji » Busy do Szwecji » Busy do Szwecji Zachodniopomorskie

Bezpiecznie, tanio i szybko. Chociaż brzmi to trochę jak tani chwyt marketingowy, w naszym przypadku tylko takimi słowami można opisać działanie naszych przewoźników. Dzięki firmom z województwa zachodnio-pomorskiego zabierzemy Cię w każdy zakamarek Szwecji, a wszystko w systemie door to door. Wypełnij formularz i zaczekaj na nasz kontakt.

Cena przejazdu do Szwecji z zachodniopomorskiego

Osoby

Cena za przejazd z zachodniopomorskiego do Szwecji zaczyna się wynosi nawet 650 zł. W cenie wliczony jest bagaż, a przejazd zawsze jest szybki, bezpieczny i komfortowy. Działamy w systemie door to door, dzięki czemu nie musisz martwić się czy trafisz pod konkretnie wskazany przez Ciebie adres.

Paczki

Nasz przewóz paczek nie wygląda jak standardowe przewozy kurierskie. Odbierzemy paczkę wprost spod Twoich drzwi i dostarczymy pod drzwi wskazanego przez Ciebie adresu. Cena uzależniona jest od gabarytu i wagi paczki, a zaczyna się już od 100 zł. Wypełnij formularz i dowiedz się ile zapłacisz za swoją paczkę.

Inne

Oferta naszych przewoźników jest bardzo elastyczna. Dzięki nim nie tylko dojedziesz do miejsca docelowego czy nadasz paczkę. Pomożemy również w przeprowadzce czy przewozie rzeczy o większych gabarytach, jak lodówka czy pralka. Z nami przetransportujesz nawet swoje auto.

Województwo zachodniopomorskie

Województwo położone w północno-zachodniej części Polski, na wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Krajobraz kulturowy jest materialnym świadectwem bogatej historii regionu, wynikiem ścierania się wpływów zachodnioeuropejskich, polskich i skandynawskich.

Zachowane elementy krajobrazu, takie jak układy staromiejskie, historyczne umocnienia i fortyfikacje, liczne wsie średniowieczne, XIII wieczne kościoły i zabudowania poklasztorne, stanowią charakterystyczne rysy krajobrazu województwa i podkreślają jego odrębność.

Województwo zachodniopomorskie rozwija się pod kątem transportu. Drogi są głównie kategorii powiatowej i gminnej. Jednak w ostatnich latach rozpoczęto budowę i zaplanowano wiele dróg ekspresowych i autostrad.

Miasta na prawach powiatu

  • Koszalin
  • Szczecin
  • Świnoujście