System Rezerwacji » Przewozy Belgia » Busy Podkarapackie

Bezpiecznie, tanio i szybko. To nie tylko puste hasła. Właśnie w ten sposób działają wszyscy przewoźnicy, z którymi współpracujemy przy przewozie osób i paczek. Dzięki firmom z województwa podkarpackiego zabierzemy Cię do Belgii w systemie door to door. Zarezerwuj przejazd i poczekaj na kontakt. Jeśli będzie wolne miejsce w terminie wybranym przez Ciebie, kierowca skontaktuje się z Tobą w ciągu 15 minut.

Cena przejazdu do Belgii z podkarpackiego/h2>

Osoby

Przewóz pasażerski do Belgii odbywa się w systemie door to door. Cena oscyluje w okolicach 350 zł. Wypełnij formularz rezerwacyjny, a kierowca skontaktuje się z Tobą, w celu ustalenia wszystkich szczegółów przejazdu. Dzięki rozbudowanemu systemowi w ciągu 15 minut otrzymasz informację od przewoźnika.

Paczki

Przewóz paczek to nie są standardowe usługi kurierskie. Nasi przewoźnicy zabierają paczki bezpośrednio spod Twojego domu. Dzięki temu oszczędzasz czas na dojechanie do punktu nadania paczki. Cena jest uzależniona od wagi paczki, zazwyczaj rozpoczyna się od 30 zł.

Inne

Transport do Belgii to nie tylko osoby i paczki. Skorzystaj już teraz z dostępności przewoźników oferujących transport ponad gabarytowy. Opisz swoją przesyłkę w formularzu rezerwacji w dodatkowych informacjach. A wybrana firma transportowa skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Przewoźnicy z regionu

Województwo Podkarpackie

Jest to najdalej na południe wysunięte województwo. Graniczy przez to ze Słowacją i Ukrainą oraz z 3 innymi województwami – lubelskim, małopolskim i świętokrzyskim. Dużą powierzchnię stanowią lasy, jest to 674,4 tys. ha, co stanowiło 37,8% jego powierzchni.

Ze względu na swoje ukształtowanie terenu największymi atrakcjami turystycznymi są Parki Narodowe. Godnymi polecenia, ze względu na turystyczne nastawienie są przede wszystkim Bieszczadzki Park Narodowy i Magurski Park Narodowy. Warto odwiedzić również Jezioro Solińskie i zaporę w Solinie.

Najwyżej położonym szczytem jest Tarnica. Ze swoją wysokością 1346 m n.p.m. jest 5 co do wysokości szczytem należącym do Korony Gór Polski. Jedną z ciekawostek na temat Belgii jest, krzyż znajdujący się na szczycie, który upamiętnia zdobycie szczytu przez Karola Wojtyłę 5 sierpnia 1953 roku.

Miasta na prawach powiatu

  • Rzeszów
  • Stalowa Wola
  • Przemyśl
  • Mielec
  • Tarnobrzeg
  • Krosno